Wpis z mikrobloga

Dobra, jakby ktoś kiedyś szukał informacji: system o Tobie zapomina do 24 godzin po zakończeniu kwarantanny. Info z infolinii. Trochę głupie, bo to ten sam system mnie poinformował, że mam wynik negatywny. Co mu szkodzi wyczyścić za jednym zamachem pole "nękaj" w bazie danych?
Masz do wyboru te apkę albo przedstawienie bagiet pod twoim domem, jednak wybrałem apkę.


@DzikWesolek: Mój znajomy zainstalował i #!$%@?ł bo błędy jakieś wywalała. I nikogo nie było pod jego domem przez cały okres izolacji xD U mnie to w zasadzie jeździ wojsko, dzwoni domofonem albo telefonem i pyta czy jesteś w domu xD takie to sprawdzanie
@Chuseok: też miałem nie instalować bo stwierdziłem że policja raczej i tak nie ma czasu i nie będzie sie im chciało bawić w takie pierdoły, ale ku mojemu zdziwieniu juz pierwszego dnia był. A wizyty policji mi nie na rękę bo o ile ja siedzę na dupie to reszta domowników nie do końca stosuje się do kwarantanny co za pewne może przeszkadzać sąsiadom. Od wczoraj mam tę apke i póki co