Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Winsomegirl: poczytałem i wyszło, że polaris naprawdę jest wysokojakościową wodą i jest lepsza od kranówki, a w dodatku jest lekko gazowana ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jakość kranówki też zależy od ujęcia i nie wszędzie jest taka samo dobra woda []
a może trochę przesadzasz?


@Winsomegirl: nie no, jak coś robię to lubię widzieć progres. Obecnie głównie skupiam się na rozciąganiu i nie mogę przejść pewnego etapu już długi czas więc czasem może coś pęknąć w środku
@Winsomegirl ja jak jeszcze mieszkałem w kurniku też miałem takiego sąsiada. Problem bym z rurami z ogrzewaniem bo przez strop przechodzą one w drugiej większej rurce tamtędy cały smród przechodził . Ja nie palę i jestem strasznie wyczulony na ten odór.
@Winsomegirl: Jak to jest budować ,,kanał” na wykopie bazując na obrazie damskiego ciała? W sensie, tak szczerze pytam. Jest to też dla Ciebie taka forma poprawienia humoru, forma miłego dowartościowania?

Pytam jako osoba zakompleksiona.

Obserwuję też różne zjawiska w sieci.
@Winsomegirl: było było. są na to dowody. mieszko na każdej dyszce zawsze patrzy w lewo. myślisz, że to przypadek? otóż nie. mieszko z banknotu zawsze patrzy w kierunku czech z których to jego legendarny pradziad lech przywiózł pierwsze pełno procentowe piwo.