Wpis z mikrobloga

Co mirko sądzi o Hondzie NTV700 jako pierwsze moto? Wcześniej jedynie 72ccm motorower i 650ccm na kursie. Nie jestem typem który lubi #!$%@?ć, raczej na dojazdy 20 km do pracy w jedną stronę i okazjonalne na wypad weekendowy. Podobają mi się zintegrowane kufry i szyba z regulacją. Celuje w rocznik od 2006 za sprawą wtrysku, kardana, ABS i wskaźnika poziomu paliwa .
#motocykle #honda #kiciochpyta
źródło: comment_1618012753w4yeFT8PPgumAGPhoFd3pQ.jpg
  • 9
do niedużych cruiserów typu Kawasaki Vulcan S. Ale to jednak paręnaście tysięcy więcej


@Zelazko_MPM: Ostatnio jeden gość ba wykopie chciał sprzedać Vulcana okazało się że ma cholernie duże wibracje powyżej 100km/h. Wibracje tak duże że męczą.
Myślę że z tej Hondy będzie Pan zadowolony. Wygląda jak nowsza wersja Devile.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zelazko_MPM: kumpel ma i jest zadowolony - ale jeździmy głównie takie trochę dłuższe trasy. Taka już trochę jeżdżąca kanapa. Problem to właśnie waga, bo codzienne użeranie się z tym jeśli np masz mało miejsca na parkingu/w garażu żeby przejechać 20km to tak troche slabo.
@Zelazko_MPM Mam od kilku lat. Do bólu poprawny, do bólu bezobsługowy. Szału na mieście nie zrobisz, ale poza wyglądem to ma same zalety. Taki uniwersalny osiołek. Przy oszczędnej jeździe pali jakieś 4 litry z kawałkiem. Z akcesoryjnymi owiewkami bardzo dobrze chroni przed wiatrem. Osiągi ma wystarczające. Po zakrętach też można pośmigać. Jak szukasz bezobsługowego, małego turystyka to gorąco polecam. Trzeba tylko uważać na masę. Przy cofaniu trzeba się nieźle zaprzeć. Jak masz