Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym kupić licznik/nawigacje na rower ponieważ korzystanie z telefonu mnie męczy tym bardziej, żę bateria znika w oczach.

Zastanawiam się czy szukać jakiegoś używanego Garmina Edge 520 czy może Mio Cyclo 210/215?
Garmin wiem, że bez problemu pozwala dograć mapy OSM co byłoby mile widziane przeze mnie. Znów w MIO jest fajna funkcja surpise me.

Chyba, że macie jakiś inny typ w okolicach 700PLN?

#pytanie #rower #nawigacja #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
@fi9o: Na zwykłego 520 nawet nie patrz, za te ~700można polować na 520 Plus, od czasu do czasu są promocje na Amazonie, polecam obserwować pepper.pl.

Jak trenujesz to tylko Garmin - masz całą platformę Garmin Connect, która jest super, jak kiedyś kupisz jakiś zegasrek to wszystko się mega wygodnie synchronizuje i ogólnie to wszystko działa dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubraczek: tylko nawi mi potrzebne + ewentualnie ślad. Rowerem jeżdżę rekreacyjnie ale chciałbym po prostu jechać i nie myśleć gdzie, potem kliknąć powrót i już wiem którędy wracać
  • Odpowiedz
@fi9o: No to cóż, 520+ nie jest ideałem pod tym względem. To znaczy do nawigacji po śladzie sprawdzi się spoko, trasę też elegancko wyznaczy, ale chwilę będzie to trwało, bo nie jest najszybszy, polecam jakieś testy na YT zobaczyć.

A z ciekawości - czemu nie po prostu telefon i jakiś uchwyt? Funkcjonalnie to byłoby lepsze do tego czego szukasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubraczek: funkcjonalnie być może masz rację, ale staram się ograniczać używanie telefonu gdzie się da. Za dużo pochłania czasu i życia :)
  • Odpowiedz