Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Chciałabym przygarnąć jakiegoś bezdomniaka ze schroniska, ale zależałoby mi żeby pies miał do 1 roku. Żeby jeszcze dało się go nauczyć żeby nie uciekał z domu itp. Ale pomyślałam że może Wy macie do oddania w bardzo dobre ręce pieska? Chętnie przygarnę do siebie! :)

#pies #schronisko #azyl #schroniskodlazwierzat
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r__k: niestety nie każdego :/ im starszy tym trudniej. Miałam jednego psa w swoim życiu, też ze schroniska i było bardzo ciężko nauczyć czegokolwiek.
A co do psa nie mam szczególnych wymagań. Mam duży ogród. Jestem w stanie psu zapewnić wszystko:) Lubię długie spacery więc też nie będzie problemu z aktywnością dla pieska :D
  • Odpowiedz
@girldoma: to może być kwestia trenera, nie psa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a juz na pewno nie wieku, a indywidualnych predyspozycji zwierzaka.

Skąd jesteś? Masz dzieci? Ile godzin dziennie realnie planujesz spędzać z psem? Jakieś sporty?

Na pewno @cytmirka ma zawsze jakieś bidy
  • Odpowiedz
Żeby jeszcze dało się go nauczyć żeby nie uciekał z domu itp.


@girldoma: Cieżko trafić, ale z moich obserwacji jak pies jest w domu to mniej ucieka, ale to pierwszy krok aby pies spał w łóżku i do rozdziadowania psa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@girldoma: Hej! Napisz proszę do mnie na priv, nie mamy takich małych piesków, ale mamy kilka starszych (4-8 lat), które są nauczone życia w domku i są mega przyjazne :D
  • Odpowiedz