Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
100 046 + 134 = 100 180

Plan był taki: Wyruszyć z Wrocławia, pokręcić się w Trzebnicy (na Las Bukowy nie wystarczyło czasu :( ), przejechać przez miejscowość Jamnik i przetestować ścieżki rowerowe które na mapach googla wyglądały zachęcająco. Później kierunek Żmigród i spowrotem :)
Tempo rekreacyjne, nawierzchnia różna, pogoda.. niestety nadal gorsza niż by się już chciało. Trafiały się długie odcinki kostki brukowej ale również wcześniej wspomniana WSPANIAŁA scieżka rowerowa z prawdziwego zdarzenia (od miejscowości Ligotka).

W sumie był to na swój sposób test tylnego podsiodłowego uchwytu na bidony i mogę z czystym sumieniem taką opcję polecić (ale stalowe, aluminiowe podobno się łamały). Gdyby ktoś potrzebował to mogę dać namiary.
Dodatkowo test zwykłych decathlonowych bidonów i wiatrówki, spełniają swoje funkcje :) No i okulary Eyen Pacesetter z fotochromatycznymi szkłami.. Na początku obawiałem się, że to pic na wode ale na szczęście działają jak powinny, komfort też u mnie 10/10.

Zabrałem ze sobą jeszcze kamerkę 360 i "selfie stick", porobiłem trochę zdjęć 360° które pewnie trafią na street view. Swoją drogą fajnie by było dodawać tak na street view całe trasy, ale.. opcja raczej niemożliwa..

Trochę się rozpisałem, bo przez jakiś czas pewnie nie będę się wybierał na takie wycieczki. Prognoza pogody na najbliższe 10 dni jest przykra, trzeba znowu kręcić na trenażerze.

#rowerowyrownik #rower #wroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
źródło: comment_1618101823Ep5lvJDkYGagouip8PXM9U.jpg
  • 5
@donmateok: Ile zajęła Ci cała trasa? Ja bardzo często jeździłem w kierunku Trzebnicy na Wysoki Kościół. Tez przyjemna trasa rowerowa. Ale nigdy nie miałem okazji zwiedzić okolicznych tras, a zwłaszcza tej fajnej asfaltowej, o której wspomniałeś :)