Wpis z mikrobloga

Życzę każdemu kto jedzie po auto żeby spotkało go to co mnie. Auto od osoby prywatnej. Stan na OtoMoto zgodny z rzeczywistym. Mogłem je oglądać ile chciałem. Mogłem je sprawdzać ile chciałem. Mogłem pojechać zweryfikować gdzie chciałem. Na koniec kulturalnie podpisanie umowy z właścicielem przy kawie u niego w domu. Cieszę się bo w końcu mam porządne auto z dobrym wyposazeniem. Po przesiadce z fiata spora różnica. #chwalesie #motoryzacja #renault #pokazauto
patataj_konik - Życzę każdemu kto jedzie po auto żeby spotkało go to co mnie. Auto od...

źródło: comment_16181533419KMyzZkQR3Rx2gPydSnwCb.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
Miałem podobnie. Sprzedaż pierwszego auta starałem się ogarnąć jak najlepiej mogłem, w tym wymieniając wady, których nabywcy się nawet nie dopatrzyli. Ba, kanał w garażu im udostępniłem. Później przez to więcej tylko narzekali, ale wzięli. Odwdzięczyło się to przy kupnie nowego, właściciel bardzo miły. Poglaskalem psa, oglądałem auto dwa razy, pojechał ze mną na stacje, którą wskazałem bez żadnego marudzenia, herbaty dał, specjalnie nawet z garażu auta nie wystawiał żebym sobie odpalił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patataj_konik: szwagier wczoraj pojechał oglądać auto, na zdjęciach super stan a na miejscu poobijany i porysowany z każdej strony, czego w opisie ani na zdjęciach nie było :P
  • Odpowiedz
Niektórzy #!$%@?ą kocopoły odnośnie renault czy innych marek. Ludzie zapamiętajcie raz na zawsze. Wasze super bryki z Bawarii w rzeczywistości są szortami których niemcy się pozbywają z różnych powodów a Polacy sprowadzają je często uszkodzone lub z dużą historia napraw że względu na nieregularne lub źle wykonane naprawy, po zaniżonych cenach do polski, kręcą liczniki lub też robią na sztukę i sprzedają na serwisach aukcyjnych.

Jeżeli samochód jest zadbany serwisowany, olej i
  • Odpowiedz
@krul_muzynof: lubię auta, których za często na ulicy nie widać, tak było z moim poprzednim autem jak je kupowałem czyli Fiatem Croma. Teraz jest ich całkiem

Przestudiowałem wszystko co dostępne w Internecie i pomyślałem że to będzie dobry wybór.

Ważne było by to był sedan oraz to żeby po prostu wpadł mi w oko.

Tutaj była okazja więc się długo nie zastanawiałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@patataj_konik: latitide fajne auto. Też się za nim kiedyś rozglądałem, ale ostatecznie wziąłem Lagunę coupe po lifcie :)
Jak kupowałem te lagunę od francuza to mnie odebrał z dworca (a tgv się zepsuło i 2h opóźnienia miałem), u niego kawkę wypiliśmy i nawet na obiad chciał mnie zabrać :)
Ja jak sprzedawałem Lagunę to chłopaki sobie oglądali i jeździli ile chcieli. Łącznie chyba 100km zrobiliśmy. Na koniec dałem im kilkanaście butelek
  • Odpowiedz
@krul_muzynof: z serwisem pod względem mechanicznym nie ma problemu, znany pancerny 2.0 dCi, dużo części pasuje z laguny 3 w całościowym ujeciu.

Co do blacharki to można trafić części na olx oraz allegro. W razie czego można ciągnąć części z Korei bo tam to auto jest bardzo popularne jako Samsung SM5. Poprzedni właściciel opłacał przez 10 lat AC i ja też będę.

Mam zaufanego mechanika, u którego poprzednie auto serwisowalem jednakże
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bungoo: @patataj_konik: miałem podobnie, właściciel dał mi kluczyki i mówi że musi na godzinę do roboty #!$%@?, to żebym sobie pojeździł i pooglądal do woli, a pogadamy jak wróci. Na koniec kupiłem i jeszcze dorzucił dwie przyczepki części zamiennych bo kupił kiedyś drugie na części xd
  • Odpowiedz