Wpis z mikrobloga

@NiebieskiWStringach: Nie ma #!$%@? we wsi, Łukasza nie da sie zastąpić, chłop miał to coś i robił zajebiste te filmy. Jak pierwszy raz obejrzałem jego film z kręcenia zbrojenia w garażu to nigdy nie miałem nic wspólnego z ciężką budowlanką ani nie wiedziałem, ze jesteśmy sąsiadami, nie interesowało mnie budowanie domów ale po tym filmie z niecierpliwością czekałem na kolejny odcinek, który mógł trwać nawet i 2 godziny ale i tak
@NiebieskiWStringach: Mam tzw. mieszane uczucia. Nie ma chemii między Krzychem a Majstrami, ich wspólne filmy były nudne, widzowie Majstrów czekali, kiedy to się skończy i Majstry wrócą na swoją działkę. Poza tym, budują dwie parterowe szopki, kryte wiązarami - nie wiem, co jeszcze nowego można pokazać przy budowie tak prostych obiektów. Ale wymyśl nowy tag dla tego "krosu", tak na wszelki wypadek ;) Może #codzisrobimy4you? :)
@fluga: Na razie Krzychu robił za "szefa", a Majstry za "czeladników". Pewnie przy budowie domu inaczej wyznaczą role, zostaną współpracownikami. Paradoksalnie, Majstry mają większe (bo jakiekolwiek) doświadczenie przy stanach surowych. Z drugiej strony, Łukaszek wydający polecenia Krzysztofowi - to może być zabawne :) Jedno jest pewne: zgadzam się z @gruby_mbl, że czeka nas festiwal lokowania produktów :)
@NiebieskiWStringach: @berman: @ametystkosmiczny: @gruby_mbl: wleciał dziś u Krzycha materiał ale tylko 8 minut, trochę koparki i gotowe nabite ławy drutowe więc raczej to takie od A do Z nie będzie

mam wrażenie, że Krzchu przy bliźniakach to się rozdrobni strasznie, powinien dalej robić swoje vlogi wykończeniowe bo to się dobrze oglądało, mógłby chociażby zagarnąć pomysł Mitomana i zrobić miesiąc roboty w innym mieście, ogłoszenia z neta i takie
@astri @NiebieskiWStringach @ametystkosmiczny @gruby_mbl: Rzuciłem okiem na ten filmik; tak myślałem, że to będzie popelina, ale oni zrobili z tego szoł a la Katarzyna Dowbor remontuje domy w Polsacie :) Scenka, gdy koparkowy kopie, a 7 osób się przygląda - wymiata ;) Dziś obejrzałem kilka odcinków Arka z "Na Robocie", a konkretnie z jego ostatnich robót w Anglii przed powrotem do Polski (jeszcze raz dzięki @Intelekt za polecenie) i stwierdzam, że
@berman: Ja też dopiero niedawno zasubskrybowałem kanał "Na Robocie", choć wpadłem na niego jeszcze w ubiegłym roku gdy grodził działkę siatką leśną i zapowiadał powrót do Polski. Faktem jest że chłopak ma ładnych parę lat doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych w Polsce i zagranicą (głównie za granicą) więc ma duże pojęcie w temacie. Poza tym fajnie się go ogląda i słucha, widać że ma spokojny charakter i chłodną głowę w odróżnieniu od
@Intelekt: Ja byłem ciekaw, dlaczego zdecydował o powrocie do Polski, więc cofnąłem się do odcinków jeszcze z Anglii. I jestem pod wrażeniem jak odnowił minikoparkę (a nie tylko gadał o tym, w odróżnieniu od wiadomo kogo), jak śmigał poszczególne roboty, jak sobie radził w tych tragicznych angielskich ruderach, jak się fajnie pożegnał ze swoim pomocnikiem Kacprem, itd. Ciekawy też jest kontrast między budowlanką w Anglii i w Polsce. Jutro popatrzę na