Wpis z mikrobloga

#pandemia #koronawirus #covid19 #koronawykres #covid19stats #covidoterapiaberecika

Polecam wszystkim przypomnieć sobie inną "groźną pandemię" z 2009 roku ;)
Za wiki:
"Pandemia grypy A/H1N1v – pandemia trwająca od 11 czerwca 2009 do 10 sierpnia 2010, spowodowana przez szczep wirusa grypy A/H1N1, będącą zmutowaną wersją wirusa świńskiej grypy. "

Akurat wtedy przytomna minister zdrowia odmówiła zakupu szczepionek. Natomiast w krajach zachodnich, już po fakcie zdemaskowano te oszukańcze działania i medialne manipulacje. W Polsce dzięki przytomności ekspertów, udało się uniknąć sztucznie nakręcanej paniki.
Wygląda na to, że 10 lat później, najwyraźniej mamy dużo bardziej ogłupione społeczeństwa i też rządzących. Jednocześnie jak stwierdził sam Bill Gates, stopa zwrotu ze szczepionek to 20:1. Wiadomo oczywiście kto na tym zarobi.
Znamienna jest też współczesna cenzura, sprawowana przez wielkie koncerny typu Google i Facebook. Ludzi mówiących prawdę nazywa się szurami a lekarzy krytykujących podejmowane działania, praktycznie nie wpuszcza się do mediów głównego ścieku.
Podkreśla się rzekomą naukowość tego wszystkiego, ale nie ma nauki bez dialogu i bezstronnych ekspertów. Z oczywistych względów, do głosu dopuszcza się tylko tych sprzyjających globalnym oszustom, wspierających big Pharmę i czerpiących z tego oczywiste zyski. Każdy minister zdrowia dostanie również swój %. Jeden minister Szurowski już dostał i zniknął. xD

Po co ludzie noszą maseczki? Nie po to żeby one chroniły przed czymkolwiek. Jest to jedynie element socjotechniczny, "żeby ludzie wiedzieli że jest pandemia". Bezsens lockdownów i maseczek udowodniono już na dziesiątki sposobów. O nieskuteczności szczepionek dowiemy się również. Będą wam wmawiać, że wirus mutuje i że musicie się szczepić w nieskończoność. Maseczki zostaną, zamknięte restauracje, hotele i inne działalności. Zostaną one wszystkie przejęte przez rządy i korporacje.
Wasze dzieci i wy sami, będziecie popadać w co raz większą depresję, społeczeństwo zostanie finalnie zatomizowane do granic możliwości. Ludzie bez twarzy, bez możliwości dialogu, dotyku, medyczny apartheid, paszporty koronawirusowe, kontrola na każdym kroku, segregacja!
Nowy Ład, Nowa Normalność...

Przez niegroźnego wirusa, którym zagrożone są jedynie stare i schorowane osoby, które i tak zmarłyby w przeciągu góra 1 roku, zabrano wolność całemu światu. I tej wolności już nikt nam nie zwróci, jeśli o nią wszyscy nie zawalczymy.
Mało tego, większość zostanie poddana terapii genetycznej, niezbadanym długoterminowo preparatem, w którym nie wiadomo co tak naprawdę się znajduje. Wiele starszych osób umiera po podaniu drugiej dawki "szczepionki".
Efekty długofalowe u osób młodszych nie są znane.
Czy ktoś zapłaci wam za ten eksperyment? Nie! Mało tego, te koncerny biotechnologiczne nie ponoszą oczywiście żadnej odpowiedzialności za skutki uboczne. Mało tego, to cały świat płaci teraz bardzo wysoką cenę, poprzez sztucznie wyindukowany strach, ale przede wszystkim bezprecedensowy transfer środków od klasy średniej w stronę tych najbogatszych. A wam założą w końcu cyfrowe obroże, bo oprócz big pharmy, big tech i fin tech zacierają już ręce.

Na koniec polecam lekturę:
Medykalizacja w kulturze strachu
  • 14
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W Polsce dzięki przytomności ekspertów, udało się uniknąć sztucznie nakręcanej paniki.


@Syntax: Raczej pomimo ich nawoływania. Grzesiowski i spółka wtedy orali Kopacz i równali z ziemią.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syntax: ja pamiętam dokładnie tę sytuację i riplej z tego był tak do 10 marca. W Niemczech to samo. Potem coś się złamało i bez wyraźnego powodu nastąpił odwrót o 180 stopni.

A co do ministrów zdrowia, poczytaj sobie historię obecnego Niemiec: Jens Spahn oraz kiedy i za ile nabył willę :)
  • Odpowiedz
@dziadeq: Jeśli coś powiedziałem nie tak, proszę o sprostowanie. Ja to akurat tak zapamiętałem. Do jakiejś większej paniki nie doszło. A czyja konkretnie to była zasługa, nie pamiętam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syntax: Tutaj nie będziesz miał posłuchu z tym tematem. Większość ludzi tu jest za młoda by to pamiętać plus samo kwestionowanie sensowności działań = negowanie wirusa = wariat.

Ja sobie już latem dałem spokój, niech się bydło pali w swoim piekle.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: To już zaszło za daleko. Większość będzie musiała podtrzymywać narrację. Odwrót będzie szczególnie utrudniony przez facebooki, google i inne firmy, które widać że grają do jednej bramki. Zrobią wszystko, by nawet poszukujący niezgodnych z mainstreamem informacji, nigdy ich nie dostali.
Pod każdym materiałem, poza tymi zbanowanymi, nachalnie pokazują komunikat: "Zapoznaj się z aktualnymi informacjami..." bla bla bla...

Ostatnio na wykopie był materiał o profilowaniu wyników wyszukiwania. Oczywiście wszystko co lewicowe
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Wydaje mi się też, że tu głównie chodzi o zmiany kulturowe o globalistycznym charakterze. To co dzieje się obecnie, pokazuje w jak zaawansowanej postaci te przemiany się już dokonały. Łatwo sobie wyobrazić co będzie za 5-10 lat, bo to wszystko przyspiesza. Następnym razem dotknie to nawet Białoruś. Ludzie się nie zorientują, kiedy już cała ich wolność zostanie zawłaszczona przez dużo groźniejszych dyktatorów niż Łukaszenka, Putin czy nawet Xi Jinping.
Oprócz
  • Odpowiedz