Wpis z mikrobloga

Od miesiąca zapuszczam brodę. Do tego dermaroller raz w tygodniu plus minox dwa razy dziennie. Na zdjęciu tego nie widać, ale w miejscu pomiędzy wąsami, a brodą mam sporo białych i coraz dłuższych białych włosków tzw. "vellus"(sorry, ale nie potrafię znaleźć polskiego odpowiednika). Czy powinienem to już jakoś ogarniać(trymowanie), czy jeszcze zostawić i poczekać?
#broda
N.....4 - Od miesiąca zapuszczam brodę. Do tego dermaroller raz w tygodniu plus minox...

źródło: comment_1618174150UxDM5r5WWfthTPROTBHxMS.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: @Nomad34: fachowa porada:
polecam zmieszać olejek miętowy z nośnikiem (jojoba, arganowy), do stężenia 5% i używania na co dzień: zniweluje to wysuszające działanie minoxa i dodatkowo wzmacnia wzrost. Dermaroller jak już to jakiś większy (ja używam 1 mm);
ja bym zrezygnował z minoxa: to silny lek; który wpływa na cały organizm; masz potencjał bez niego
  • Odpowiedz
@Mirek01: Używam już olejku jojoba. Z miętą nie dałem rady, bo zapach jest bardzo silny, a na dodatek za nim nie przepadam. Co do dermarollera to używam 0,75mm i wydaje mi się, że styknie. Minoxa używam, bo chciałbym uzyskać pełen zarost i widzę, że powoli te białe włoski rosną. Nie wiem na ile to minox, a na ile upływ czasu, ale w tym momencie nie zrezygnuje. Poza tym nie odczuwam żadnych
  • Odpowiedz
@Nomad34: Po 4 miesiącach wykształciła mi się jakaś alergia na minoxa i węzły chłonne mocno puchną i bolą, także obserwuj u siebie, no ale działa dobrze to fakt.
  • Odpowiedz