Wpis z mikrobloga

Dlaczego czuję tak wielką pustkę?To uczucie totalnego bezsensu mojego życia mnie dobija.Dlaczego inni ludzie potrafią żyć normalnie.Cieszą się tym co robią.Natomiast ja nie potrafie się cieszyć tym co robie.Nie interesuje mnie nic.Nic nie sprawia radości.Jedzenie mnie odpycha.Nie smakuje tak samo jak kiedyś.Jedyne co można nazwać ukojeniem jest sen.Czasem ratuje mnie kiedy czarne chmury kłębią się w mojej głowie.Czasem #!$%@? mi dzień bo przecież normalnym jest przycięcie komara na 3-4 godziny.#!$%@? chyba musze iść z tym do psychiatry wreszcie.Jednak za bardzo się boje tego.Jedyną drogą jest nfz więc nie napawa mnie to optymizmem patrząc na to co #!$%@? się w służbie zdrowia.
#depresja
  • 7
@HakunaMatata23: słuchaj, masz dwie opcje, albo dalej siedzieć w tym gównie i narzekać na ten świat albo znaleźć pomoc.
Psycholodzy, psychiatrzy - to są właśnie ludzie którzy mogą pomóc Ci się odnaleźć, nie bój się spróbować.

Nawet nie wiesz jak wiele osób na co dzień udaje zadowolonych a w środku przeżywają to samo co Ty. Monotonia, przebywanie wśród tak naprawdę obcych ludzi - to wszystko nas dotyka. Pozwól sobie pomóc, udaj
@Jednorybek: Well jest jeszcze jedna opcja jaką jest walnięcie magika.Jednak jak mówisz najlepiej znależć pomoc.Tylko ja się irracjonalnie tego boje.Jakby to nie było tak że nie próbowałem tego .Spróbowałem raz.Stwierdził że jestem poprostu albo leniwy albo nie wie co mi jest albo to depresja.
@HakunaMatata23: no dobrych psychiatrów dużo nie ma, czasami trafisz na debila ale to nie powód żeby rezygnować.

Magik to #!$%@? wyjście, bo nie zakłada szansy na poprawę, a tak naprawdę nie wiesz co po nim nastanie - może ci się ta #!$%@? zapętlić