Wpis z mikrobloga

@dudi_: Witam w klubie, 7 rano gościu zaczyna skrobać trawę z pomiędzy kostki brukowej zaraz pod moim oknem, co najlepsze nikt mu nie każe tego robić, ale jest ochroniarzem na osiedlu i mu się nudzi więc to robi. Od 7 rano, najczęściej w sobotę.
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: jak zobaczyłem tę scene to mi się skojarzyło ze sceną jak Jędrula #!$%@?ł Jackowi Kwiatkowskiemu wiertarkę, a ten w akcje zemsty cały dzień próbował mu #!$%@?ć kosiarkę i ciągle nią kosił aż wykosił trawę do ziemi praktycznie XD i myślałem, że to zdjęcie z tej sceny, bo tam było identyczne ujęcie z góry
  • Odpowiedz
  • 0
@Bartosz_z_Zarytego gościu to przygotowanie do wiosny pewnie, trawnik trzeba zwertykulowac i wykonać aerację, ta kosiarka to pewnie 3w1 - wertykulator, aerator plus kosiarka - możesz sprawdzić - zejdź na dół i zobacz czy ziemia jest zruszona, tak jakbyś ja nożami pociął
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: Nie rozumiem dlaczego trawa to musi być 5 cm a nie dajmy na to z 30. #!$%@? sobie ekosystem a potem płacz że drzew nie ma albo obumierają. Nie mają w takiej trawie prawa istnieć owady a jak nie ma owadów to nie ma ptaków jak nie ma ptaków itd.. a to wszystko zespół naczyń połączonych gdy nagle zabraknie gdzieś ogniwa wszystko umiera.
  • Odpowiedz
przynajmniej rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków, a nie szukają wymówek ze trawa krótka i nie trzeba kosić


Ale czyli co? Jak w kontrakcie byloby koszenie zielonej trawy a będzie sucho to najpierw ja pomalują na zielono?

Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową. Oni nie tylko w takiej sytuacji przeszkadzają lokatorom, ale też marnują paliwo...
  • Odpowiedz