Wpis z mikrobloga

kolejny ból dupska o tych strasznych miliarderów

Wytłumaczcie mi komuchy jak to jest, że żadnej normalnej, pracującej osoby nie boli, że Lewandowski ma to, a Kulczyk tamto. Największe incydenty kałowe w tej materii mają zazwyczaj obiboki, które i tak nigdy w życiu nie pracowały xD

Ja nigdy nie chciałbym być miliarderem, nie znam nawet żadnego normalnego (niesocjalistycznego) człowieka, który miałby takie ambicje. Nawet własny interes i majątek powyżej kilkunastu milionów mnie przeraża. Bo wbrew waszym komuszym urojeniom dojście do takiej kasy to ciągły stres i #!$%@? 24/7.

Powiedziałbym nawet, że to przeciętnego komucha piecze, że ze swoim magistrem z europeistyki nigdy nie doczłapie się do takiej kasy (chociaż jego zdaniem to lekkie, proste i przyjemne xDDD), więc projektuje swoje analne spiekoty na ludzi o pro-ekonomicznych poglądach wolnorynkowych, jakoby to my byśmy nieustannie myśleli o dorabianiu się tego typu majątku.

#antykapitalizm #bekazlewactwa #pracbaza #libertarianizm
Pobierz amantadeusz - kolejny ból dupska o tych strasznych miliarderów

Wytłumaczcie mi kom...
źródło: comment_1618313645XwQxSLVKoZFofS2CEpa8GG.jpg
  • 39
@amantadeusz: Oczywiście Nie mogę odpowiedzieć we wpisie lewaka, naturalnie xD

@RoHunter: nie ma również żadnego powodu aby zabraniać ludziom #!$%@?ć 24/7 przez 365 dni w roku na swój super biznes. Wyszedł im pomysł, #!$%@?ą jak szaleni i dorabiają się milionów i miliardów. #!$%@? z tym, że ja się nie dorobię, nie blokuje tym, którzy mogą się dorobić tych możliwości.
jak wiadomo mieszkanie warte bańkę to żadna oszczędność.


@BrakPomysluNaNick: Jak wiadomo czytanie ze zrozumieniem to zajebiście przydatna umiejętność. Dlatego jeszcze raz podkreślę: nie przeszkadza mi, że ten człowiek cały swój majątek odziedziczył po rodzinie/dziadkach. Po prostu zwroty: 'programista' i '10k całkowitych oszczędności' są ze sobą niejako sprzeczne.

Tzn, chyba że był beznadziejnym klepaczem kodu. A prawdopodobnie był.

Inna sprawa, że mógł też sporo przewalić na operacje plastyczne, ten nasz obrońca uciśnionego
Najbardziej mnie śmieszy bół dupy, że ktoś coś odziedziczył :) Największa zbrodnia!


@To_ja_moze_pozamiatam: bo to jest przeszkoda w drodze do dobrego wspaniałego świata gdzie wszyscy będą (muszą!) być równi
a jak mają być równi jak pracowici zaradni rodzice zostawią coś dziecku (pomijając już wykształcenie, hobby etykę pracy czy zwyczajne nienapirdalanie po ryju) a patola wszystko przechla? Tego nie da się zrobić bez upaństwowienia dzieci - w Kampuczy już próbowali raz.