Wpis z mikrobloga

@Cypselus: to była krajówka. jechaliśmy za czarnym hatchbackiem a przed nim jeszcze było auto. Czarne auto przyhamowało to ja też z zachowaniem odległości. Ale... W ostatniej chwili ominął malutkiego fiacika który stał żeby w lewo skręcić na posesję mimo tego że z naprzeciwka nic nie jechało. Zacząłem hamować niestety bardziej tyłem bo nie mam ABS i bałem się ze zablokuje przednie koło i też stwierdziłem że go ominę bo stał na
@Cypselus: właśnie ponoć przez ten ślad moja. Na razie jeszcze w szpitalu i potem 3 miesiące leżeć by panewka się zrosła. Trochę to nie fair bo szybko nie jechaliśmy i te czarne auto na ostatnią chwilę omijające mnie zmyliło.
@Adonix: Ja ostatnio wyprzedzałem gościa i nagle widzę korek przede mną, myślałem że remont drogi się skończył bo już rok tam grzebali. Dałem po heblu z przodu i lekko tył, wracam na swój pas i po lini zrobiłem takiego essa bo odpuściłem przód, a tył przyblokował. Prześlizgnąłem z 20m i już przodem dohamowałem przed korkiem. Jak wracałem to aż sobie zrobiłem 20 hamowań awaryjnych dla przypomnienia xD