Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem Samsunga A52 5G, wszędzie ceny około 1900zł. Chodzi mi jeszcze po głowie Samsung S20 FE 5G w wersji ze Snapdragonem 865, teoretycznie lepsze zdjęcie nim wychodzą niż A52. Jest sens dopłacać do S20FE? Z obietnic Samsunga wynika, że A52 dostanie o jedną dużą aktualizację więcej...
Ktoś kupował na gsm24.pl, bo cenę dla S20FE ze Snapem mają całkiem korzystną, natomiast nie wiem nic o tym sklepie, gwarancji itp.
#smartfon #telefony #samsung #telefony #android #gsm24
  • 7
  • Odpowiedz
@wspomnienie: kupiłem wczoraj a52 5g, jeżeli czytnik palca jest dla ciebie bardzo ważny to go nie bierz, jest on tam fatalny raz działa raz nie lub długo trzeba przyciskać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wspomnienie: Na allegro można znaleźć za około 2300.

A co do samego telefonu. Sam by wymienił swój stary Honor, ale mam wrażenie, że do 2500 to nic ciekawego nie ma. Ocyztalem się, ile ten s20 fe ma problemów z dotykiem, teraz problemy z softem, laguje aparat strasznie, zielony ekran (to samo przy oneplus 8t) i już sam nie wiem. Chciałem Motorole Edge 5g, ale tam też mnóstwo problemów z zielonym ekranem,
  • Odpowiedz
@Herato: też o tym słyszałem, od biedy można to wyłączyć i tyle, ale jestem przyzwyczajony to działania tego z S7 Edge, gdzie po kilka razy próbuję paluchem odblokować.
@MroczneCiacho: niby poprawili problem z dotykiem, a o zielonym ekranie czytałem tylko dla zwykłych S20.
Za to nie wiem czy jest sens dopłacać prawie tysiaka do S20FE, po 1800-1900zł idzie dorwać A52, z takim samym ekranem, baterią.
  • Odpowiedz