Wpis z mikrobloga

Przyszły przynęty z Aliexpress, jutro kończy mi się izolacja i w piątek idę na okonie (ʘʘ)

Podróbki Keitech Easy Shiner, Swing Impact, FishUp Tanta, Lucky John Minnow, jakieś Cannibale, raczki, polarisy i inne, wszystkie z atraktorem.
~320 szt gum za stówkę, w PL bym miał za to 4 paczki a nie 17
Planuje łowić na dropshota albo czeburaszkami

Co sądzicie o kolorach? Będą brały?
#wedkarstwo #cudazchin #aliexpress #okon
xVert - Przyszły przynęty z Aliexpress, jutro kończy mi się izolacja i w piątek idę n...

źródło: comment_1618409026Id7RRglVWUALT999gnrFmq.jpg

Pobierz
  • 17
@Brzydziol: ten biały to Lucky John Minnow, raz wyjąłem na niego szczupaka, około 40cm i nie była strasznie pocięta. Inna sprawa że wziął płytko. Miękkość ma swoje wady i zalety, albo dobra praca albo wytrzymałość. Za paczkę 20szt dalem z 7zl to nawet jak zjedzą albo się urwie to nie będzie żal
@misiek12394: cannibal i Swing Impact około 6cm, reszta 5, 4 lub 3.5. Zbroje odpowiednio w haczyki 1 (tylko cannibal, powinien być 2 ale nie mam), 6, 8 i 10 i do tego czeburaszka. Drop shot hak 10.

@kacor87: poszukaj sklep Supercontinent na Ali, stamtąd wszystko mam, sklep sprawdzony i polecany nie tylko przeze mnie.
Szczupakowe cannibale mam z meredith. Trochę kolor schodzi ale są w miarę ok.

Porównałem właśnie miękkość
xVert - @misiek12394: cannibal i Swing Impact około 6cm, reszta 5, 4 lub 3.5. Zbroje ...

źródło: comment_1618424017iUa6ChSQbWWSWJb7TNmOKA.jpg

Pobierz
@depcioo: mam jakiś stary kluskowaty spin od mikado, cw do 13g 3m długości. Model sensual soft sensi-spin, chyba już nie do kupienia, ale następnym razem bym go nie kupił, zbyt lejący się. Za to dzięki miękości rzuca lekkimi gumkami jak marzenie.
Kołowrotek mam jakiś za 40zł z aliexpress, wziąłem na próbę z ciekawości. Plecionka PE 0.2 (opisana jako 0.06 ale w rzeczywistości bardziej 0.10-12) Kingdom micro fly, tak samo towar z
@depcioo: mazowieckie, głównie małe starorzecze Wisły, 2ha do 2-3m głębokości, bo mam z domu do niego 2km,
jutro jak będzie lepsza pogoda to może wybiorę się na inne starorzecze, 2-5m głębokości