Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 24 lata i w życiu zdążyłem już przeżyć tyle adrenaliny, że nic mnie nie rajcuje.
Dorobiłem się własnego mieszkania, fajnego samochodu a teraz czuje w życiu pustkę i brak dalszych ambicji do osiągania celów.

W sumie wina mojego #!$%@?, nie jestem w stanie nawiązywać żadnych dłuższych relacji. Znajomych mam tylko z którymi wychodzę wypić browara pod blokiem raz na tydzień/dwa tygodnie.

Związek z #rozowepaski nigdy nie trwał u mnie dłużej niż 1 miesiąc, dopiero teraz miałem związek, który udało się pociągnąć 2 miesiące ale i tak się rozpadł przez to, że nikomu nie ufam bo całe życie musiałem sam na siebie liczyć, nawet w rodzinie nie miałem wsparcia bo stary alkoholik a matka musiała na to #!$%@?ć a wolny czas ogarniać chatę i awantury w domu ;(

Zrobiłem teraz prawo jazdy na motocykl kat A. i wiem, że prędzej czy później się na nim rozbije bo jestem na tyle #!$%@?, żeby robić te v-maxy tylko po to, żeby mieć zastrzyk adrenaliny.

Nic innego w życiu mnie nie cieszy jak chwilowy skok ciśnienia i świadomość niebezpieczeństwa.

Trzymajcie się tam i oby rozbić się konkretnie a nie zostać warzywem. Oby następne życie było lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis #przegryw #zalesie #oswiadczenie #motocykle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6077604e919c6e000abfe7f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 24 lata i w życiu zdążyłem już ...

źródło: comment_1618438541prafKfWfeLHLIdA20attCI.jpg

Pobierz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: No, cierpień młodego Wertera na mirko to dawno nie było.
Ale tak nie będzie, ja Ci powiem jak będzie:
Raz przepałujesz, obsrasz zbroję, sprzedasz grata, kupisz książkę o szydełkowaniu.
Bo robienie na drutach to jednak jest jakieś ryzyko ;-)

Pociesz się że szydełkowanie to prawie jak jazda na moto, w obu sportach chodzi o kontrolę i precyzję.
Gx