Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 354
Ja jebe. Od tygodnia mam jazdy w domu, bo ojciec myśli że ma #koronawirus xD Codziennie chodzi po kuchni i wącha różne rzeczy czy już stracił węch. Temperaturę mierzy naście razy dziennie i wydaje z siebie dźwięki jakby dosłownie miał zaraz umrzeć. Raz nawet był temat spadku i że ma polisę na życie xDDDD

Przez tą paranoję jakoś zapomniał, że tydzień temu robił porządki na podwórku w koszulce i krótkich spodniach. Zawiało go zawiało i się przeziębił xD

#heheszki #polskiedomy
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zona_faraona:

Dlaczego nie chce zrobić testu?


Boi się że jak pójdzie w miejsce gdzie bylo tylu zarażonych to sam się zarazi ¯\_(ツ)_/¯

W ogóle to w tym roku i tak jest o wiele lepiej. Na początku jak były pierwsze ograniczenia to zrobił zapasy jedzenia jak na wojnę, wszystkie zakupy po przyniesieniu do domu dezynfekował a w pracy nosił rękawiczki.
@pesymistyk wiem, że wykop to nie do końca miejsce dla empatycznych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º), ale Spróbuj to rozumieć. Ta cała atmosfera covidu, info w mediach, rozmowy ze znajomymi - to nie sprzyja pozytywnemu myśleniu.

Możesz mu też powiedzieć, że gdyby to miał, dawno zaraziłby domowników a że reszta zdrowa, na pewno się przeziębił. Pokaż mu statystyki - tylko 20% ludzi z objawami ma.covid a reszta jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
pomysł na pastę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Logan00: MÓJ OJCIEC JEST FANATYKIEM WIRUSA. ŚREDNIO RAZ W TYGODNIU KTOŚ WDEPNIE W STRZYKAWKĘ PO PFIZERZE I TRZEBA DZWONIĆ NA TELEPORADY

OGLADAŁ CIĄGLE TVP INFO WIĘC NAUCZYŁEM GO INTO INTERNETY ALE NACZYTAŁ SIĘ FOLIARSKICH FORÓW NA FACEBOOKU I WKURZAŁEM GO PISZĄC LOSOWE RZECZY TYPU 5G NIE POWODUJE COVID-19

CICHO SYNEK NIE PIERDŹ BO TESTY Z BIEDRONKI ŹLE WYJDĄ