Wpis z mikrobloga

#koronawirus #szczepienia #slask #zalesie

Rejestrowałem dzisiaj ojca na szczepienie..

Terminy na astra zenece dostępne natychmiast,

Terminy na moderna & pfeizer na koniec maja.

Na Astrę chętnych brak...

Bjurwa jego mać, a gdybym mógł to bym pierwszy poleciał jeszcze dziś, a muszę czekać jak ciul, do dupy z takim rządem.
  • 21
  • Odpowiedz
  • 15
@piterek nawet jeśli to prawda , to co w związku z tym ?
Chętnie pójdę jeszcze raz po 12 tygodniach na tą samą albo inna szczepionkę, każda ochrona jest lepsza niż jej brak.
  • Odpowiedz
  • 34
@Bin_Laden nie jestem żadną tresidupą, covida przeszedłem w listopadzie, i dziękuję bardzo ale ponownie nie mam zamiaru męczyć się przez 3 tygodnie. Prawdopodobnie przeciwciała dalej mam, co nie zmienia faktu iż terminy się poprostu marnują niepotrzebnie. Powinni umożliwiać rejestrację na astrę, dla chętnych, już dawno. Spowolniło by to znacząco tempo zakażeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jalop: do wyjechania obecnie potrzebny jest test, mają wyrąbane nawet na tych co mają po dwie dawki, tylko test. Zanim ogarną ten burdel z certyfikatami które mają być wymagane do podróży lotniczych to minie sporo czasu
  • Odpowiedz
@infidel92 ja właśnie czekam pod punktem szczepień w kato, ojciec miał astrę na 22.04, zadzwonił że chce pfizera to go przenieśli na 15.04, więc to chyba zależy od miejscowości, albo #!$%@? zagadales
  • Odpowiedz
@infidel92: Słabo obsługiwałeś filtrację, mojego tatę udało mi się wbić na dzisiaj. (Moderna) A gdy pobawiłem się filtracja to chyba naliczyłem z 30 terminów na dzisiaj pfizer&moderna. A na następne dni było jeszcze lepiej z wolnymi terminami.

Także nie pisz głupot
  • Odpowiedz