Wpis z mikrobloga

@Dalton_Harron: Hmm, a powiedz mi proszę, w jaki sposób wiesz, że jest to zbyt wysoka cena? Jest jakaś strona z historią cen GPU bo ja zupełnie nie jestem w temacie a w sumie chętnie bym sobie poanalizował
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lilitch123: dopóki jest banka na krypto nie ma sensu składać komputera, ta karta na premiere w 2019 kosztowała 1600 zł, kup sobie tego nowego xboxa s na przeczekanie jak ceny kart spadną to sprzedasz go z małą stratą
  • Odpowiedz
@lilitch123: nie warto obecnie PC składać tak w skórcie, ale jeśli już potrzebujesz to warto rozważyć używane karty graficzne, branie rtx 2060 za 2800 zł to jest jakiś #!$%@? żart, ja 2950 zł zapłaciłem za rtx 3070 w grudniu, no i kwestia rozdzielczości na jakiej grasz, ale 5 lat ten komp nie da rady, ten rtx 2060 to na teraz nawet do high/ultra co nawyżej w 1080p da radę
  • Odpowiedz
takie są fakty, że ceny kart #!$%@?ło,


@budus2: To wiem, że #!$%@?ło, głównie przez pandemię i kryptowaluty, ale po prostu ciekawy jestem jakieś historii cen właśnie konkretnie dla GPU bo byłoby to przydatne w szacowaniu wartości danego modelu. Ja się nie znam zupełnie i bez czegoś takiego ciężko mi stwierdzić czy coś jest tanie czy nie
  • Odpowiedz
ja bym jednak celował w konsolę jak ktoś wyżej wspomniał wyżej na przeczekanie i tyle + geforce now i tyle


@Jurigag: Konsola z jednej strony spoko opcja, tylko bardziej bym się skłaniał ku PS5, które ni cholery nie idzie nigdzie dostać, a jednak PC to inwestycja na 5-6 lat spokojnie, żeby komfortowo odpalić większość tytułów.
Granie w strzelanki na konsoli to trochę ból jednak, a doświadczenie takiego RDR 2 czy Cyberpunka
  • Odpowiedz
@Jurigag: A co sądzisz o reszcie komponentów? Nie wiem trochę jak z dyskiem bo 500GB to dla mnie za mało zdecydowanie. Gdyby tak zakupić bez grafiki bo opłacalne? Obecnie śmigam na Radeon R280 to pytanie czy dałoby radę go podpiąć bez problemów
  • Odpowiedz
@lilitch123: no ja mam 2tb ssd także tego xD zawsze możesz hdd sobie dorzucić, jasne że da radę podpiąć tą kartę, opłacalne pewnie by było, z tego co widzę rdr2 nie ma na geforce now, jest na stadii
  • Odpowiedz
@Huntley: może i tak ale w niższych detalach, klatkarzu itp, no i na konsoli droższe gry nadal ale można je odpsrzedawać, no i na PC masz modding, obie platformy mają zalety i wady, ale PC mocny teraz w #!$%@? drogi
  • Odpowiedz