Wpis z mikrobloga

No coz skoro podobno jestem mistrzem w robieniu dzieciom Prezenty to mnie nawet to cieszy i motywuje , bo dzisiaj nawet Ja mam prezent kolejny - Gwiazdkowy od rodziny w prezencie czyli plyn do golenia i kolejny kalendarz z potrzebnymi terminami spotkania☺️ do wpisywania oraz powiedzmy karteczke z napisem uwazaj o czym marzysz bo czasami to o czym marzymy czasami sie spelnia .
W tym przypadku serdecznie dziekuje mojej mamie i babci Zofii- a to o czym marze to w sumie juz inna bajka, jak by Nie patrzenia poprzednio marzono o nowym samochodziei otrzymano nowe auto a to co twierdzi sie przez moje siostry ,ze teraz przyda.....by sie im dobra szwagierka a dla ich brata - dziewczyna co ich bratem od czasu do czasu telepnieto tu powiem jedno Za stary jestem juz na AMORY i za tani niczym FSO POLONEZ CARO mr89no i bywam Zabytkowy niczym JELCZ 325 po OSP - ZABYTEK MUZEALNY .
Tak czy inaczej powiedzmy ,ze moje marzenia zrealizowano co prawda kosztowne te moje marzenia i fanaberie jakie , Ja reprezentuje⚖️ ale raz w zyciu robie to co wiem ,ze jest dobre nie tylko dla mnie ale i dla innych z rodziny a to bo sie wycofano z Zawodu Po za Rolniczego⚖️ upewnia mnie tylko o tym ,ze najlepiej jest sie usamodzielnienia⚖️ i robienia tego co sie chce robienia a Nie tego co inni by oczekiwali ode mnie⚖️ wole bycia Wolnym niz wiecznie pod czyimi.....Rozkazami jako narzedzie lub mechanizm⚖️ do brudnej roboty a jak im sie znudze to wielu mnie wyrzuca jak stary szmelc na Szrot dla tego mam dosyc bycia Traktowanym jako tylko Rzecz lub Przedmiot pora samemu innym dyktowania zasad Gry .

A dobijanie mnie przez Wiolete i Agnieszke co do sytuacji z Joanno☹️ nie poprawia mi humoru w recz przeciwnie Nie na wszystko mam realne opcje wplywu i dyktowania zasady gry Nie kazdy musi wykonywania sztywno moje rozkazy jak dawniej , Ja gdy inni wykorzystywali mnie do brudnej i mokrej roboty a po kilku latach potraktowali jak parszywego psa jakiego porzucili w lesie.
Czasami trzeba podejmowania Najtrudniejsze decyzje i NIE zawsze takie jakie innym pasuje a to ,ze teraz kilkunastu ludzi z dawnych firm mnie urabia to , NIE robi na mnie wrazenia nawet jak by w ramach KORUPCJI postawili mi pod domem nowe BMW E-39 lub MERCEDES SEC560AMG lub AUDI S8 QUATRO w V8 , ewentualnie dorzucili teczke z kaso to i tak by mnie NIE KUPILI - bo jestem HONORNY i NIE SKORUMPOWANY oraz NIE da sie mnie Kupienia tego nauczono sie od mojego Mentora Prokuratora Lewczuka ,ze czasami trzeba posiadania HONORU i SZACUNKU dla siebie oraz swojej profesji⚖️ i brania pod uwagi ,ze za kase SZCZESCIA sie NIE KUPI .
Owszem kasa fajna bywa ale czasami nadmiar kasy psuje ludzi i relacje a nawet zmienia czlowieka dobrego w zlego zepsutego do szpiku kosci jaki bywa BEZ HONORU a tego NIE CHCE⚖️ wole zapracowania na SZACUNEK uczciwymi metodami na swoje tak jak Prokurator Jerzy dochodzenia do kasy legalnymi metodami walki ze Skorumpowani Gnidami i pokazania im ,ze PRAWO ISTNIEJE i ma godnego Reprezentanta jaki bywa Lojalny wobec swoich zasad⚖️ i bywa Odpowiedzialny .

Nie musze bycia Milionerem , aby bycia szczesliwy Nie tedy droga jeszcze za zycia mojego ulubionego Ksiedza Jana Franczaka mawiano ,ze tylko czlowiek o szczerych intencjach jaki kieruje sie dobrem wszystkich ludzi i ma czyste sumienie bywa wiecej warty od tego co sprzedaje sie za kase z chciwosci a taki zawodnik NIE jest warty ZAUFANIA jak i SZACUNKU bo to , Hiena zywi sie krzywdzeniem Bogu Ducha Nie winnych i Bezbronnych Ludzi i ich krzywdzeniem . Ja na to miast wole inne droge nawet jesli mawia sie o mnie ,ze bywam dziwny i tego , ze Poluje na zle duchy do dzisiaj tak mam poluje tylko i jedynie na Gnidy
#gorzkiezale #przegryw #motoryzacja #wies #samochody #przegryw #perfumy #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #rolnictwo #prezent
emulegator - No coz skoro podobno jestem mistrzem w robieniu dzieciom Prezenty to mni...

źródło: comment_1618482366qdng35aFgAC9dcuORGIAw6.jpg

Pobierz
  • 4