Wpis z mikrobloga

To jest właśnie powód, dla którego należy reformować sądy


@Majk_: ale zdajesz sobię sprawę z tego, że każda reforma czegokolwiek za pisu to #!$%@? ich funkcjonariuszy gdzie się da?
@neib1: strasznie jednostronne myślenie ;c zakładając, ze zdąża się pedofilia u lekarzy to oczekujesz,ze ludzie przestana leczyć dzieci? Osobiście nie znam kościoła gdzie by był ksiądz pedofil a tym bardziej nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej to by rodzice do takiego gośćia wysłali swoje dzieci. Jezeli tak to powinni razem z księdzem trafić do kamieniłomów. A z przymykaniem oczu to chyba nie ludzie a sady i policja powinna przestac przymykać oczy
strasznie jednostronne myślenie ;c zakładając, ze zdąża się pedofilia u lekarzy to oczekujesz,ze ludzie przestana leczyć dzieci?


@korkee: a Izby Lekarskie też są na całym świecie uwikłane w skandale polegające na ukrywaniu występków lekarzy-pedofili?
Piję do tego, że najwyraźniej katole równolegle z hejtowanymi przez nich postmodernicznymi julkami wymyślili tożsamości płciowe


@Majk_: Ale hejtujesz tylko wymyślone przez katoli płcie, czy te przez "genderów" też?
@Majk_ Przecież to nie jest żaden ksiądz tylko jakiś pajac, który odwala szopke pod przykrywką religii. Powinni mu pałą włoić, może by mu głupoty z dupska wybili.
"per ksiądz" jest to zwrot powszechnie uznany w społeczeństwie tak samo jak dr, wysoki sądzie, Pani/Panie


@korkee: Skoro tak samo, to wybrali "Panie", nie jest to zwrot obraźliwy, a unika dylematu czy użyć "ksiądz", "ekscelencja", "eminencja", i popełnić gafę.
@void1984: no nie chce mi się tego już tłumaczyć bo nie wiem czy to ma sens :D idź najlepiej do sądu i mów tam per pan, niby nikogo nie urażasz a kare Ci wsadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu tak jest już to osadzone w kulturze i tyle. Czy jest to dobre to już nie mi oceniać byczq
idź najlepiej do sądu i mów tam per pan


@korkee: Widzę że nie rozumiesz. Jeśli idę do sądu to zwraca się "wysoki sądzie", jeśli spotykam się z sędzią na korytarzu podstawówki, to mówię "Pan".
@void1984: sędzią pracuje tylko w sadzie, kapłana praca wygląda inaczej :) co prawda sam uważam, ze powinien się wylegitymować bo trochę zrobił z siebie męczennika na siłę