Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zacząłem sobie dwa dni temu pogrywać w Eve Online. Wcześniej jakoś nigdy nie mogłem się za to zabrać. Póki co wygląda to ciekawie i nie zniechęca ogrom całego i terfejsu itd. Pytanie, czy warto w to brnąć jeśli chciałbym pograć sobie casualowo, czyt nie rzucę pracy i nie zapomnę o przyjaciołach? :D czy granie na koncie free powiedzmy 2-3h dziennie (czasem dłużej, czasem wcale) ma sens i pozwoli w jakiejś tam przyszłości opłacać z plexów omegę?

#eveonline #gry
  • 7
@qwer: Jakiś fun zawsze z gry jest jeżeli lubisz sci-fi, jednak postawą Eve jest kooperacja z innymi graczami granie solo jest dobre jeżeli chcesz zapoznać się z grą lub wykonywać misję na punkty/sprzęt. Jeżeli chodzi o aspekt grania na alphie to ma sens np. w milicji możesz z innymi graczami zdobywać punkty kontrolne etc. na fregatach albo niszczycielach.
Dla mnie po czasie ta gra stała się trochę nużąca, ale systematycznie wracam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bukszpryt: No tak jasne, wiedzą to podstawa :) nawet jestem skłonny wykupić omege ale muszę zobaczyć czy za tydzień-dwa mi się nie odechce :) dzięki za opinię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fat_Mo: tak, wiem że w eve podstawa jest komunikacja amz innymi, że to takie "drugie życie". Na początku jednak nie chce się pchać do żadnej korpo bo nie wiem czy zostanę w tej grze a nie lubię tak porzucać ludzi. Grało się kiedyś sporo w lineage 2 i tam również robiło się wszystko w sumie z funu że gra się z dobrą ekipa. Nie porównuję oczywiście bo to inna para kaloszy.
@qwer: 2-3h to sporo. Co mnie do tej gry przyciaga to to co innych odrzuca. Jest trudna, prog wejscia dosc spory, ale fun niesamowity. Nie boj sie dolaczac do korporacji - zawsze mozna zmienic - to nic nie kosztuje, a gra sie o wiele przyjemniej... ja juz kilkanascie lat z kilkuletnimi przerwami. Bardzo polecam. Community chyba jedne z lepszych z mmo.