Wpis z mikrobloga

@katius: my tak mieliśmy w dordze na woodstock, między przedziałami się umieściliśmy, a przez drzwi się raczej nie dało, bo się same zamykały i czasem by komuś #!$%@? obcięło :D
  • Odpowiedz
@meret12: ja wieczorkiem zrzucę z telefonu kilka grupowych, jak mnie prawie zabiliście ;p

@Axelio: Nie pamiętam, jak on się nazywa.

@katius: uwierz, ten o 19:58 też taki był...Bo jechali nim ludzie przeznaczeni dla dwóch pociągów ;p My sikaliśmy tłumnie na stacjach. Krzaki w Krzyżu - pierwsza klasa.
  • Odpowiedz
Ludu, gdzie było w piątek spotkanie? Przyszedłem o 15 pod allegro - nici, podszedłem do miejsca gdzie była najba dzień wcześniej też Was brak. Gdzie Wy się ustawiliście?

@Nedira fajne mam z Tobą zdjęcie ^^

Zrób ktoś w końcu wykop z relacją
  • Odpowiedz
@Turbo92: mnie nie było następnego dnia... To pokaż to zdjęcie ;p Ja wieczorem zrzucę swoje. Może zrzucimy wszystkie do kupy i wtedy zrobimy relację?
  • Odpowiedz
@zwiazek_naturalny: O przepraszam, ja 3/4 czasu coś mówiłem i gadałem z wykopkami.Np gdzie można dostać kulki analne z logo wykopu, że wykop mnie skrzywdził(palec mi schodzi od leżaka...), że domagam się prawdy o solarisie, że wygrałem w lotka i dam każdemu pieniądze co wykopie... I wiele innych.

Nie wspominając o tym że wykop niestety nie był bez narkotyków, i na własne oczy widziałem jak NA WOODSTOCKU na SPOTKANIU WYKOPOWYM ludzie Z
  • Odpowiedz
A ja jechałem takim pociągiem, w którym był internet i w ogóle luksus, czyściutko! Ale w Poznaniu wsiedli jacyś ludzie i mówią "musi pan opuścić to miejsce bo my je zarezerwowaliśmy w internecie". No #!$%@?! Oni mieli miejsca na bilecie zapisane a ja nie miałem żadnego. Co to za PKP dziwne!? Później przez 3 godziny siedziałem na podłodze.
  • Odpowiedz