Wpis z mikrobloga

Czasem z nudów, szczególnie jak jestem głodna w nocy i mi się nie chce iść po żarcie w kierunku kuchni, więc leżę bez siły na łóżku, losuję ludzi na GG i jak mają ciekawy opis i brak twarzy na profilowym to do nich piszę jakieś zaczepki i myśli zupełnie nieuczesane i abstrakcyjne pytania z serii czy dużo jest ryb w Rybniku. A oni wtedy piszą, że jestem #!$%@? i mam się puknąć w głowę albo czy wyślę zdjęcie bez majtek, a ja mówię, że nie mam zdjęcia ryb bez majtek i nawet w majtkach nie mam zdjęcia ryb. W ogóle nie mam zdjęć ryb, nigdy nie zdjęłam żadnej ryby.

I smutno mi tak potem, że ludzie nie umieją w swobodny przepływ myśli i skojarzeń, ale zaraz sobie myślę, że to z głodu, bo nikt normalny nie szuka ludzi do rozmów na GG ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 42
@welin Ktoś tam siedzi jeszcze? Słyszałem, że się zrobił z tego czat dla zboków. Najlepsze jest to że 10 lat nie korzystam z gg, do dzisiaj pamiętam swój numer, a nie mogę sobie przypomnieć co wczoraj na obiad jadłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@McM_: no właśnie ja nie mogę mojego odzyskać, ale się nie wylogowałam na bardzo starym kompie i tam hasło jest zapisane i działa. Tam się losuje 15 osób na krzyż, potem się powtarzają już tylko te same osoby. Chyba że wybierzesz płeć żeńską do losowania, to może z 5 wyskoczy, z czego żadna ze zdjęciem.
@welin: Zaczepiasz ludzi, piszesz jakieś #!$%@? rzeczy (jak je nazywasz-wolne myśli) i dziwisz się, że biorą Cię za wariatkę? xD serio #logikarozowychpaskow wchodzi motzno. Nawiązywanie kontaktów międzyludzkich ma jakieś podstawowe zasady ale jeśli w nie nie umiesz, to raczej zostań przy tym co robisz, może spotkasz kogoś kogo twoje abstrakcyjne myślenie zaczaruje. Jeśli uważasz ten komentarz za hejt to się nie obrażaj, raczej taka moja luźna uwaga, jestem nikim żeby oceniać
@welin Jak masz ochotę na trochę nostalgii to Cię niemiło zaskoczę. Jak nie zaakceptowałaś jakiegoś regulaminu do określonej daty to Ci zcczyścili wszystko do zera. Chciałem poczytać stare wiadomości sprzed 10 lat, walczyłem godzinami o hasło, żebby na koniec się #!$%@?ć.
@welin Szkoda, że ja nie mam nic takiego :/ Jak coś to odrazu mówię - nie ma co się gimnastykować z hasłem w razie czego, bo wyjdzie na to samo jakbyś nowe konto założyła skoro ostatni raz logowałaś się przed ~ 2018r.