Wpis z mikrobloga

@rozpendzonyjerz: jak robisz duże zakupy to nigdy nie idziesz do samoobsługowej. Skanowanie trwa znacznie dłużej, przekładanie do pojemnika, jakąś małą rzecz zeskanujesz a waga tego nie wyhaczy i musisz czekać na pracownika,. Te kasy tylko dla małych zakupów
  • Odpowiedz
kto jeszcze chodzi do kasjerek zamiast do kas samoobsługowych lol


@rozpendzonyjerz: No jak chodzisz do biedry po czokoszoki i colę orginal to kasa samoobsługowa jest super. Ale inni, np. ja robią tam większe zakupy z reguły to wtedy kasa samoobsługowa nie wchodzi w ogóle w grę.
  • Odpowiedz
@enzojabol: ja z premedytacja zawsze staram sie chodzic do kasjerek. Dyskonty przerzucily na klientow czesc pracy a niektorzy jak widac powyzej w komentarzazch zadowoleni xD Ciekawe czy jak bedzie mozna jeszcze w dyskontach samemu sobie rozladowac tira i wypakowac na polki to @rozpendzonyjerz bedzie jeszcze bardziej zadowolony ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kmiocinio: Ale jak to wchodziłem wielokrotnie do sklepu gdzie chodziły bez masek układając towar i NIE UMARŁY!!! To trzebac pluć na nie wcześniej płucząc usta w wodzie z kibla może jednak coś złapią bo to nie pasuje do tych czerwonych strasznych tytułów i grafik wirusów w wiadomościach kręcych się jak ozdoby świąteczne tak być nie może.
  • Odpowiedz
z jakimś profesorem który wtedy podkreślał, że akurat ekspedienci są mało narażeni na zarażenie bo ważny jest czas ekspozycji, dlatego w wielu formularzach mamy pola "Miałem kontakt z osobą chorą bliżej niż 1,5 m lub dłużej niż 15 min".


@Radus: a opisany przypadek z USA, strażnika więziennego, pozwolił na wyciągnięcie wniosku, że ekspozycja dłuższa sumarycznie niż 15 minut na 24 godziny może doprowadzić do zakażenia.
Więc duża część kasjerek powinna się
  • Odpowiedz
- ludzie kupujący alkohol/papierosy (wymaga zatwierdzenia)

@Winkey: w Auchan odblokowują kasę z automatu nic nie sprawdzając, polecam. Kupowałem tam alkohol wielokrotnie, zawsze na kasie samoobsługowej i nikt mnie nie niepokoił nigdy. Pojawia się napis "wymagana kontrola", po chwili znika (ktoś pewnie klika zdalnie) i tyle
  • Odpowiedz
@kmiocinio: Mam w rodzinie pracownicę Biedronki. Gdy mieli w sklepie covid to normalnie chodzili do pracy, cięższe przypadki miały wpisywane zapalenie krtani, anginę lub coś innego i na dwa tygodnie do domu. Kierowniczka niemal wprost sugerowała, że jeśli ktoś się postanowi przebadać, to cały sklep pójdzie na kwarantannę, wszyscy stracą zarobki i premię, a "uprzejma osoba" może się przywitać z negatywną oceną roczną i pożegnać z bonusami. W ciągu pięciu tygodni
  • Odpowiedz
w lidlu jak zeskanujesz ta aplikacje to mozna kupowac alko bez zatwierdzania pracownika


@autremonde: w lidlu te kasy są w miarę ok, ale mnie #!$%@? to, że jak idę #!$%@? reklamówkami to nie mogę otworzyć tej bramki bo trzeba przyłożyć paragon xD
  • Odpowiedz