Wpis z mikrobloga

#dogecoin znalazłem stare wpisy z 2013 gdzie pytałem o kopanie doge, znalazłem też na dropboxie wallet.dat, juz kiedys pytalem o to na mirko, ale nie umiałem sprwadzić czy coś mam na portfelu, ktoś coś pomoże krok po kroku?
  • 16
@Sekul Ściągasz pełen portfel i podmieniasz ten plik a AppData coś tam Dogecoin. Synchronizacja portfela potrfa długo a transakcje i kasa znacznie się pokazywać sukcesywnie.
@bsimpson: @lastad: mam dostep tylko do lapka dziewczyny aktualnie, nie mam miejsca na C na tyle, jak wskażę żeby pliki na drugim dysku sobie trzymał i tam wrzucę bootstrap z torrenta to załapie?
@Sekul Myślę , że tak ale nie bawiłbym się w torrentowe wersje. Coraz więcej ludzi odkopuje i synchronizuje portfele a to działa chyba na p2p. U mnie około miesiąca synchrozowalo w styczniu. Poczekaj. Cierpliwości. HOLD ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janman: zaraz sprawdzę, jak będzie coś sensownego to się podzielę, nie mam pojęcia co może być, ale po coś to zapisałem na dropboxie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Sekul: no to kapa. Jeżeli nie pamiętasz ile tam było dogow to już w ogóle nie wiadomo czy jest o co walczyć. Jeszcze kwestia tego jakie masz tendencje do haseł czy długie skomplikowane i unikalne czy raczej słownikowe mało skomplikowane, jeżeli ta druga opcja to można się pobawić w brute force, ale z doświadczenia najlepszym łamaczem haseł jest ten co je tworzył :D może przysiadz sobie i przeanalizuj wszystkie swoje hasła