Wpis z mikrobloga

w wakacje miałem przyjemność być w Wilnie, strasznie podobały mi się tamtejsze kobiety. Naprawdę. Chude, szczupłe zgrabne i zadbane. No po prostu było widać ze dbają o siebie i zalezy im na wyglądzie. Przeglądałem tamtejszego tindera i jest zdecydowanie bogatszy, swipe'ujesz pół godziny i dalej pokazuje ładne dziewczyny. A #!$%@? w Polsce jak w lesie, idziesz centrum krakowa i mijasz bez przerwy jakieś ulane p0lki z roszczeniowym podejściem do zycia i czekające na swojego księcia. I podobnie na tinderze, na początku śmietanka a później kwintesencja p0lek. Mamy jakiś #!$%@? system który karmi kobiety takim gównem jak: "duze jest piękne" , "kazda jest piękna" i przez to laski mają totalnie w dupie swój wygląd bo przeciez SĄ PIĘKNE NA SWÓJ SPOSÓB, A JAK CI SIE NIE PODOBA TO SOBIE SZUKAJ INNEJ FRAJERZE. Boże spraw zebym kiedyś miał pięniążki i mógł kupić sobie mieszkanie w Wilnie i poznać jakąś ładną litwinke która będzie miała szacunek do samej siebie...
#tinder #p0lka #p0lki
  • 8
  • Odpowiedz
@ulver86: raczej lenistwo, ja tez jezdze samochodem ale staram sie uprawiac jakies sporty, w zimie narty, w lecie rower albo piłka, na prawdę niewiele potrzeba. najbardziej to mnie śmieszą te ich przekonania ze jak sie beda zdrowo odzywiac, #!$%@? trawe to schudną XD.
  • Odpowiedz
@Nasty_007:
A bez przesady,szczerze bywałem tu i tam i pewnie że w Hiszpanii kobiety mają urodę latynoską itp. No ale bez twierdzenie że są jakieś o wiele bardziej urodziwe... To kwestia gustu. Poza tym najwięcej moim zdaniem zmienia makijaż. Ostanio zainteresowałem się dramami na YT itp. I siłą też ogarnąłem te nasze influencerki. No to bez makijażu to niektóre byłyby max 5/10 a z makijażem to inna liga
  • Odpowiedz
@Nasty_007: spoko, fajnie, że zadbane, no ale... Litwinki też patrzą na zasobność portfela. Będąc w Wilnie sam widziałem akcje jak laska szła z chłopakiem i gość Segwayem jechał, to ta na chwile zostawiła gościa poleciała do typa zagadała do gościa, wzięła numer telefonu i poleciała znowu do chłopaka. Opinie rodzimie też taką mają.
  • Odpowiedz