Wpis z mikrobloga

Macie jakiś sposób by przetransportować androidowego Dogecoin walleta na jakiś inny? bo ten już dawno zdechł a plik z mobilnego nie pasuje na core a klucz prywatny xpug trzeba jakoś przekonwertować.
@Emdowu: plik wallet.dat musisz podmienić z tym który znajduje się w folderze programu dogecoin core tylko zrób sobie pierw back up walleta na wszelki wypadek
@janman ile może trwać to synchronizowanie? Póki co pokazuje mi 7 lat o.O Pok ico widzę, że miałem tego 50 000 tys, ale sprzedałem 44.. Powinno zostać 6000
@janman na dogechain.info jak klikam existing wallet log in wpisuje mój klucz Prywatny i hasl odo poetfela to mi wyskakuje "faiked to check whether you have 2FA enabled"
@janman dzięki udało się zalogować. Możliwe, że ta stronka pokazuje inaczej niż program dogecoin core? W programie wg transakcji powinno mi zostać 6000 coinow. A na stronę dogechain.info nie mam wszystkich wymienionych transakcji i pokazuje, że mam tylko 52 coiny :(
Prawdopodobnie niezsynchronizowany portfel był i nie pokazywał aktualnego stanu portfela masz tam podany swój adres i według tego możesz prześledzić wszystkie transakcje i przeanalizowac na internecie @Emdowu
dogechain.info


@javelin: @janman: @Emdowu: Ściągnąłem z oficjalnej strony to dogecoin core, wrzuciłem stary plik wallet.data, pokazało mi kilka transakcji z 2014 roku i zaczęła się synchronizacja. Powinienem poczekać aż się skończy czy jak? Nie zależy mi na wypłacie tego teraz, po prostu chciałbym wiedzieć ile tam tego mam dokładnie.
@Krs90: same here ziomeczku. Odpaliłem starego kompa, pokazuje mi że coś tam miałem. Na nowym kompie ściągnąłem dogecore, przekopiowalem wallet.dat, pokazuje mi balans zero. W sumie to kompletnie się na tym nie znam, i nie wiem, co mogę zrobić. Na razie czekam na sync, ale na razie jest Headers na 3% i Progress na 0% xDD
Jestem ciekaw co zrobić, może ten stary komp trzeba do sieci podłączyć?
@janman: ok, a teraz wyobraźmy sobie taką sytuację:

1. Robię kopię wallet.dat nr 1 z coinami
2. Kupuję dodatkowe coiny (używam starego walleta)
3. Robię kopię wallet.dat nr 2 - już także z nowymi coinami
4. Odzyskuję w Twój sposób coiny przy użyciu walleta nr 2

Czy będę mógł później odzyskać te dokupione coiny, które były w wallecie nr 2?

Do walleta nr 2 po prostu nie mam dostępu.