Wpis z mikrobloga

@geuze: No w sumie jest całkiem wielkim opozycjonistą. Mocno wpływa na obecny dyskurs polityczny, a dla władzy jest wybitnie niewygodną postacią, której się po prostu boją. Te zatrzymanie Romka przecież nie wzięły się z kapelusza, wysrywy trolli pod praktycznie każdym artykułem o nim to również nie przypadek¯\_(ツ)_/¯

Wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem.
  • Odpowiedz
  • 1
@piaskun87 ciekawe dlaczego ten faszysta od pewnego czasu tak ujada? Marzy mu się powrót do koryta tym razem pod innymi barwami? Ojczyznę dojną racz mu zwrócić Panie?
  • Odpowiedz
ja tam akurat Romka szczerze nie cierpię i ta zmiana gęby na anty-rządową mu nie pomoże. Sam z PiSem wszedł kiedyś w koalicję, robiąc burdel w edukacji, forsując swoje katotalibańskie pomysły i teraz jest wielkim opozycjonistą, bo PiS swoje przystawki oczywiście wchłonął, a liderzy poszli w odstawkę.

No i w gruncie rzeczy to z LPRu wybił się Bosak, za co dodatkowy minus ( ͡º ͜ʖ͡º)


@geuze:
  • Odpowiedz
A wiecie ze starzy Dudeła to ultrakatolicy i on co piątek odprawiał drogę krzyżową we własnym domu ( ͡° ͜ʖ ͡°), jaki to musiałbyć cios dla rodziców jak Dudeł w liceum zbrzuchacił koleżankę, a owocem tej milości jest jego siostra ##!$%@? #pdk
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Owszem. Choć Giertych nie był w tym odosobniony. Takiemu odradzeniu się ruchów nacjonalistycznych patronował również Wiesław Chrzanowski, marszałek sejmu z ZChN-u, obecnie już nieżyjący. Swoją robotę, z innym akurat i mniej wpływowym nurtem nacjonalizmu, zrobili też Poręba i Tejkowski.
  • Odpowiedz