Wpis z mikrobloga

Jak ktos ma Cie zlajkowac to Cie zlakuje


@Maxior99: ale najpierw musi cię zobaczyć, a po czasie bez Boosta spadasz na koniec kolejki i lajki spadają niemal do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid3012: lajki wpadają ale od pasztetów więc muszę być w jakiejś czarnej dupie a chciałbym się trochę wybić bo w przeszłości miałem 3 laski (oczywiscie w realu) i bynajmniej zaden paszczur nie ma do nich podjazdu. zamiast plusa na miesiąc mogę w sumie kupić 3 boosty, nie wiem co lepiej się opłaca.
@bzdr: nie wiem, nie znsm się mam tindera od 2 dni ale z tego co widzę to tinder niezly hajs kosi na marzeniach,ze boost zmieni sytuację na rynku
IMO prawda jest taka, ze tam rynek jest mocno zepsuty i na 1 kobiete przypada 10 facetów- w takiej proporcji to nie ma prawa sie udac dla przeciętniakow , licza sie tylko Chady
@Maxior99: ja tez nie lajkuje tylko one mnie XD. A jak juz jest jakas spoko to na paszporcie 200km ode mnie. moze 2 mi sie trafiły fajne z mojej okolicy (mieszkam 30 km od krakowa wiec naturalnie szukam w krakowie)
@Nasty_007: u mnie wygląda to podobnie nawet założyłem dzis osobny temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie wygląda na to,ze średniacy tacy jak my (6/10) maja przesrane na tego typu portalach randkowych
Ja nawet mam matche ale co z tdgo jak nawet nie odpisuja albo odpisuje jak ameba
Trzeba poczekać na koniec pandemii i uderzac na zywo zamiast pajacowac
@Maxior99: ja z jedną gadałem 2 dni, gadka sie kleiła, mieliśmy wspólne tematy, chodziliśmy na tą samą uczelnię tylko inny wydział, przychodzi co do czego proponuję jej spotkanie i cisza. przestała się odzywać. nie ogarniam. a juz mnie nosi od jakiegoś czasu i chętnie poznałbym jakieś nowe osoby moze nawet znalazł dupe i stąd tindera załozyłem