Wpis z mikrobloga

W: Kogoruhn, Zły

Bądź mną, Magns (pozdro dla nawalonego skoomą w trzy guary lamusa w Biurze Spisów Seyda Neen, który zrobił literówkę w moim imieniu wypełniając papiery), 56 lvl.

Z racji braku zajęcia zapisz się do Świątyni Trójcy. Mówili "będzie fajnie".

Ojciec dyrektor karze Ci szukać oszołoma, który wyruszył na poszukiwania jakiejś starej szma... eee... świętej relikwii i polazł do zapomnianej przez bogów pozostałości dunmerowej twierdzy. OK.

Twierdza to baza czubków z Szóstego Rodu (to materiał na oddzieloną opowieść). Wspaniale.

Zgub się w podziemiach pod twierdzą. Cudownie.

Nagle wpadnij na prawie nagiego elfa z brodą i trzecim okiem na czole, który na twój widok zaczyna gmerać pod swoją przepaską biodrową i bełkotać coś złowieszczo pod nosem o płonącym konarze. Spaczenie mocno.

Znajdź w końcu wyjście. Nie ma bunkrów, ale też jest zajedwabiście. Czerwona Góra. Nie ma takiego eksplorowania. Koniec imprezy. Interwencja Almsivi.exe

Brak profitu.


#tes #morrowind #openmw i trochę #pasta
Aerthevizzt - W: Kogoruhn, Zły

Bądź mną, Magns (pozdro dla nawalonego skoomą w trz...

źródło: comment_1618678180uWCqOJXtL68KcnYLmoStLf.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt: kurde kusi mnie żeby znów Morka odpalić, jeszcze tylko wątek Świątyni i Rodu Redoran mi został do ukończenia i będę mógł powiedzieć że ukończyłem praktycznie wszystko (no poza wampirami ale w to już mi się nie chce bawić
  • Odpowiedz