Wpis z mikrobloga

z ciekawości wbiłem na profile facetów i miałem niezłą dawke śmiechu. Zadne tam chady tylko przepychanki który wyzszy. wyglądało to jak licytacja. 192, 196, 194 kto da więcej? 197... czy ktoś to przebije? 201 ! 201 po raz pierwsz po raz drugi po raz 3.... i zwycieza adaś 201 cm z mordą jakby mu czołgiem po niej przejechali. no to tak w skrócie o profilach facetów. nie wiem co w nich laski widzą bo oni nawet przystojni nie są, studiują jakiś szit, robią sobie zdjęcia swoim 5 letnim ajfonem w lustrze w windzie z kawą ze starbucksa, a mercedes AMG oczywiście z wypozyczalni bo reszte hajsu wydają na łańcuchy, półgolfy i air force'y
#tinder
  • 20
@dawid3012: myślę ze ten juz ponad roczny loockdown tez zrobił swoje. laski zapomniały juz jak wygląda większość facetów dookoła nich i w głowie mają tylko śmietankę z tindera i jest to zauwazalne bo jak miałem konto zanim wybuchła pandemia dziewczyny były tam normalniejsze i taki przeciętniak jak ja mógł znaleźć normalną 7-8/10.
@Nasty_007: 8 lat temu na portalach randkowych to ja co tydzień moglem sie z inna umawiać
Ale wtedy wydaje mi sie,ze proporcje ilosci kobiet w stosunku do mężczyzn byly mniej wiecej po rowno
Teraz to wyglada tak jakby bylo 1:10