Wpis z mikrobloga

Ja nie wierzę, że na RTX 3080 ta gra na wysokich z rtx w full hd nie daje rady wyciągnąć 60 fps XDDDDDDD

Do tego ma i9-9900k. Przecież ta gra to optymalizacyjne gówno.


@Dupazbita: tu masz wszystko ultra, RT ultra, FullHD, DLSS auto. Na rtx 2070super rzadko spada poniżej 50FPS. Ta gra optymalizacyjnie jest świetna biorąc pod uwagę jakość grafiki.
pablo397 - > Ja nie wierzę, że na RTX 3080 ta gra na wysokich z rtx w full hd nie daj...
@Dupazbita: wiele ludzi na necie zachwala optymalizację gry i jest zaskoczona wydajnością na kartach z serii RTX. Ni e wiem z czego wynika słaba wydajność na zestawie gościa ze strima ale mogą być dziesiątki przyczyn niekoniecznie leżących po stronie gry
@pablo397: Szczerze to raczej się spotkałem z narzekaniem na słabą optymalizację gry niż zachwalanie. Przypomnę tabelkę z wymaganiami. I mimo, że miałem zestaw łapiących się na wysokie to musiałem grać na średnich i to ze sporymi spadkami.
@Broda93: Ja nie wierzę, że na RTX 3080 ta gra na wysokich z rtx w full hd nie daje rady wyciągnąć 60 fps XDDDDDDD Do tego ma i9-9900k. Przecież ta gra to optymalizacyjne gówno.


@Dupazbita Też nie wierzę. Chyba, że nie używa DLSS albo ustawił RT na maksa. Przeszedłem grę na ultra plus ustawiłem RT odbić (w RT wyłączyłem oświetlenie globalne). Grałem z DLSS w 1440p. I tak pomijając przedmieścia gdzie
@Variv: tak naprawdę, tesotwalismy na różnych detalach, w róznych rozdzielczościach, zawsze była ta sama liczba klatek, z RTX, bez RTX, nawet na najniżsyzch detalach w 720p i odpalonym DLSS na ultra wydajność :D choć tutaj chyba dobiło w końcu do 60 ale z problemami