Wpis z mikrobloga

#dallasstudios Postawy (niektórych) osób komentujących życie i twórczość Dallas, wołają o pomstę do nieba. Ograniczone rozumowanie i kierowanie się utartymi schematami, bez próby spojrzenia na kwestie z innej perspektywy świadczy o głupocie części komentujących.

Jeśli ktoś jest fizycznie chory to należy mu się pomoc i zrozumienie ,,urzędu” i nie zwraca się uwagi na konsekwencje jakie przynosi jego stan, a nie daj Boże tymi konsekwencjami obciąża. Dallas ewidentnie potrzebował pomocy i nie ma w tym nic nienaturalnego, że byłaby to pomoc psychiczna. Wasze ataki na Sebe i skutki jego choroby, są analogiczne do uderzania wątrobę chorego na raka wątroby, do gwałtownego popychania osoby z urazem kręgosłupa czy wreszcie do wyśmiewania osoby na wózku tylko dlatego, że spotkał ja taki a nie inny los i nie ma tu nic do rzeczy czy ta osoba jest winna swojego stanu, czy czynniki genetyczne odegrały kwestie kluczowe.

Tak powiedz mi teraz ok. ok. ale on był agresywny, niemiły, wyzywał nas, atakował itd. Tak k…. tylko powiedz mi jedną rzecz, dlaczego brałeś udział w twitchu skoro prowadzący tak bardzo jest nie fajny ? Po co w ogóle przychodziłeś ? Pośmiać się z kogoś, zobaczyć jak upada, jak sobie nie radzi ?
On też miał wartości, też dążył do czegoś, też budował realizował plan, i tak jak każdemu świat mógł zacząć się mu walić z dnia na dzień, bo jego oczekiwania co do życia mogły być zupełnie inne…
Do tego doszły czynniki genetyczne i sytuacje, na które Dallas nie miał wpływu i efekty był tylko jeden. A Ty okładasz po wątrobie chorego i chodzisz z głową jak paw, że komuś ,,doj……”.

Dallas robił coś poza schematem miał przy tym sporą wiedze, nt. militari, kolei, muzyki, kina, gier PC, socjologii, po części filozofii, aktorstwa, produkcji amatorskich nagrań, pisania scenariuszy, satyry, historii, przemian społecznych to jego hobby na podstawie, których tworzył, działał. A Ty co działałeś ? Oglądałeś serial którego nie lubiłeś tylko po to, żeby o tym powiedzieć po seansie. Chodziłeś na kolację do nielubianej restauracji tylko po to, żeby innym co tydzień o tydzień powiedzieć, że tam mają beznadziejne jedzenie. To są Twoje hobby, uczęszczać w miejsca, których nie lubisz, obcować z ludźmi, których nie tolerujesz, później narzekać na nich anonimowo.

Tak czy siak w rozmowie intelektualnej z Dallasem nie miałbyś szans.
  • 10
@rafal-mrozek: Nikt nie siedział na tych streamach żeby "Pośmiać się z kogoś, zobaczyć jak upada, jak sobie nie radzi" ludzie siedzieli tam dlatego, że lubili go oglądać, wierzyli w jego zmianę, podobał im się jego styl prowadzenia monologów/opowiadania historii i porównywanie wstawiania śmiesznych, głupkowatych wpisów na zakop peel do "gwałtownego popychania osoby z urazem kręgosłupa [...] wyśmiewania osób na wózku" jest no #!$%@? xD trochę nie na miejscu
@rafal-mrozek: co ma ew. choroba psychiczna do bycia pazernym na kasę (co jest głównym zarzutem do postaci Dallasa)? Choroba każe mu wszystko i wszystkich przeliczać na szekle? #!$%@? kotka za pomocą młotka, ta próba wybielania dallasa nie przejdzie w moich oczach. 2/10 bo odpisałam, pozdrawiam Seba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shokar01: Nie jestem Dallasem tylko jego starym fanem. Wątpię, że Dallas zagląda na ,,Zakop". Sam to wielokrotnie podkreślał. A już na pewno, nie traci czasu na podawaniu się za kogoś, żeby się wybielić.

Brakuje jednak Dallasa i jego ekscentrycznej osobowości, co tydzień co się działo, a tak ? Nudy...