Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alxnr: miałem Medicover i byłem bardzo zadowolony, teraz z musu mam Luxmed i to jest gówno na miarę NFZ, żadnych terminów, burdel na kółkach.
@BajerOp dobrze widzę, że płaci tam się składkę roczną? ( )

Porada telemedyczna przez telefon – dopłata 15zł do wizyty_
Odpada. Tu zdrowie tak mnie rozpieściło, że nie wyobrażam sobie wizyt u internisty stacjonarnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alxnr: nie, ale mam pakiet z firmy żony, co miesiąc na zasadzie doliczenia do przychodu. Jak chcesz tak o kupić to nie wiem, ale raczej też nie. Nigdzie nic nie dopłacamy za teleporde, ale to pewnie zależy od wysokości pakietu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alxnr: Ja mam Luxmed od kilkunastu lat i na nic nie narzekam. W terminach przebieram jak chce, różowa też, teraz mamy LM z własnego wyboru, u brokera płacimy łącznie jakoś 220 zł za pakiet, w którym brakuje mi jedynie dyżuru ortopedycznego (ale sam ortopeda ofc normalnie dostępny), za nic się nie dopłaca. Czasem żeby dostać termin na już muszę popolować w aplikacji, ale najdłużej ile czekałem na lekarza, tylko dlatego że
@alxnr: ja mam enelmed, przy umawianiu przez apke nie ma jakiegoś wielkiego problemu z terminami chociaż czasem trzeba troszkę poodswiezac :) dla kogoś kto ma polecam terminy sprawdzać w okolicach godziny 13- wtedy przychodzą powiadomienia o wizytach i wtedy najczęściej są odwoływane.

Z tego co wiem po znajomych chyba najlepiej wypada Medicover