Wpis z mikrobloga

@Minetqa: nie denerwuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak tylko szczerze piszę jak to działa, bo sam to przerabiałem, 2 lata nic, później zwrot akcji w życiu i powtórka, mam nadzieję że ciebie nic nie złamie
  • Odpowiedz
  • 2
@Minetqa ładnie ładnie, ja też się trzymam chociaż moje postanowienie jest trochę mniej restrykcyjne bo tylko nie ruszam wódy i mocnych alkoholi i nie upijam się do utraty świadomości jak to miałem w zwyczaju. Dla mnie to i tak wielki sukces bo u mnie wszyscy destrukcyjnie chlali od pradziada aż do ojca, nawet babki. Tylko matka normalna.
  • Odpowiedz
no i dobra, a jak przemyślasz codziennie i myślisz o tym że nie pijesz to i tak siedzi jeszcze w tobie alkoholik i prędzej czy później się nachlejesz


@Reevder: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD przeciez wiadomix ze jest alkoholikiem na cale zycie, to co tu wnioskowac i przerabiac ? Ty serio myslisz ze czlowiek codziennie mysli ze ma problem z alkoholem ? Po roku czasu to juz rzadko czlowiek mysli o tym. Przez te lata
  • Odpowiedz
@Minetqa: gratulacje!
Ja osobiście uważam, że alkohol z umiarem raz na tydzień czy dwa tygodnie w towarzystwie to nic złego :) ale rozumiem, że nie każdy umie się ograniczyć i ludzie popadają niestety w alkoholizm
  • Odpowiedz
@Minetqa: a ja przez te 365 dni piłem jak normalny człowiek 40-50ml whisky czy lampkę wina raz w tygodniu dla samaku i żyje. Co tu #!$%@? świętować ? Brak wyczucia u dorosłego kiedy może i ile może pić ? Świętowanie zwalczenia problemów których normalnie ludzie nie mają , wyśmienicie . Podobnie moge świętować że ponad 30lat nie molestowałem dziecka (całe życie )
  • Odpowiedz
@AndyMendy: ale skąd w tobie tyle jadu typie? Każdy ma swoje własne "demony", z którymi walczy. Gość się pochwalił osiągnięciem i tyle. Jednak w polskiej kulturze nie pić przez rok to nielada wyzwanie.
  • Odpowiedz
@majkkali: dlaczego ? Alkoholizm tworzy mniej patologii i niszczy mniej życiorysów niż pedofilia ? Wydaje mi się że więcej jest alkoholików i ludzi z skrzywionym i przez alkohol życiorysami niż ofiar pedofilii więc nie bycie pedofilem jest nawet większym osiągnięciem niż nie bycie alkoholikiem. Patrzysz na problem po najniższej linii oporu i wyciągasz pierwszy z brzegu pasujący ci wniosek , bardzo słaba analiza . Iks de
  • Odpowiedz