Wpis z mikrobloga

Hej, jest tu może jakiś fan Prison Break, który może mi wytłumaczyć pewną rzecz?

W odcinku 6 pierwszego sezonu Michael z Sucre i Abruzzim zrobili dziurę w ścianie podczas zamieszek w więzieniu, przez którą ostatecznie uciekli pod koniec pierwszego sezonu. Potem zrobili podkop w spalonej kwaterze strażników i przez ten podkop mieli uciekać za pierwszym razem, kiedy się nie udało bo wymieniono rurę pod ambulatorium.

Tylko nie rozumiem jaki był cel w zrobieniu dziury w ścianie podczas zamieszek w więzieniu? Tak jak wspomniałem, ostatecznie uciekli właśnie przez tę dziurę, ale ZA PIERWSZYM razem mieli wiać przez kwaterę strażników, a do tego ta dziura w ścianie nie była im do niczego potrzebna.

#prisonbreak #skazanynasmierc #seriale #netflix
maciorqa - Hej, jest tu może jakiś fan Prison Break, który może mi wytłumaczyć pewną ...

źródło: comment_1619019918s0iI2iwQ5AnQaSDBCMhG9s.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@maciorqa: Na moje oko ta dziura służyła do przemieszczania się po więzieniu po wyjściu z celi co przydało się gdy Sucre musiał załatać dziurę w pokoju strażników przed położeniem wykładziny. Pewnie plan zapasowy.
  • Odpowiedz
@maciorqa Możliwe że coś się zmieniło. Początkowo serial miał mieć 2x mniej odcinków, ale miał wysoką oglądalność i podwoili liczbę epizodów. Może stąd jakiś błąd fabularny?
  • Odpowiedz