Wpis z mikrobloga

Czo ci Czesi to ja nawet nie.
Czeski Senat uznał zamach w Verbowicach za akt terroryzmu jednego państwa na inne i wezwał do zerwania traktatu o przyjaźni i współpracy z Rosją. Zalecono postawienie sprawy na forach ONZ, UE i NATO.
Władze czeskie postawiły Rosji ultimatum w którym zagroziły zrównaniem liczb personelu ambasad o ile Rosjanie nie zgodza sie na powrót czeskich dyplomatów. W praktyce oznaczałoby to wyrzucenie około setki Rosjan.

Rosjanie już odpowiedizeli ''ale to nie do nas tak, do nas nie'' i nie dodali że Czesi moga takie ultimatum stawiać wewnątrz NATO.

#czechy #rosja #neuropa #4konserwy
  • 43
  • Odpowiedz
Czeski Senat uznał zamach w Verbowicach za akt terroryzmu jednego państwa na inne i wezwał do zerwania traktatu o przyjaźni i współpracy z Rosją. Zalecono postawienie sprawy na forach ONZ, UE i NATO.


@szurszur: Mały kraj, ale wariat XD
Propsuję Czechów, że nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać i nie boją się molocha.
  • Odpowiedz
  • 11
@xniorvox jak mały wariat ma silnych kolegów to może sobie kozaczyć. Przy całej mojej miłości do Czech śmierdzi mi to amerykanami na kilometr. 20 lat temu to my wysyłaliśmy wojsko do Iraku i pozwalaliśmy torturować więźniów na naszym terytorium za poklepanie po pleckach. Tym razem wysłużono się kimś innym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zralok: Ale Czechy nie były wiernym wykonwyaczem zaleceń USA. Prezydent to najwiekszy rusofil w okolicy, Orban przy nim wymieka. Czesi odmówili nawet przyjmowania na stałe wojsk USA u siebie.
  • Odpowiedz
  • 6
@szurszur na jesień do jednej z czeskich rzek wyciekł cyjanek. Teraz powstanie komisja sejmowa, która ma wyjaśnić przyczyny. Złośliwi ludzie dziwią się jakim cudem służbom udało się nagle rozgryźć międzynarodowy spisek, skoro od pół roku nie potrafią ustalić czemu zdechły im ryby
  • Odpowiedz
@szurszur: nie mają granicy z ruskim śmietnikiem to mogą się sadzić - w piwne oko ich pocałują bo żaden samolot czy rakieta z RU nie przeleci przez PL bez wiedzy NATO
  • Odpowiedz
jestem bardzo ciekaw, czy jakiś konfederata nagle zacznie #!$%@?ć się do Czechów xD


@valarr: Możliwe bo Czechy nie pasują do narracji kraju w którym nie ma władzy kościoła i którego nie przejmują muzułmanie
  • Odpowiedz