Wpis z mikrobloga

To że nie każdy jego obrazek jest otwarcie rasistowski nie zmienia faktu, że 99% jest polityczna i zgodna z linią programową dzisiejszych amerykańskich środowisk nazistowskich.


@NapalInTheMorning: kilkanaście komentarzy pod wpisem OP, żaden nie dotyczy komiksu tylko poglądów autora. Nie dostrzegasz w tym pewnego absurdu?

spytaj się autora wpisu może? ja bym zgadywał, że zgadzanie się z autorem komiksów którego zdecydowana większość twórczości (jeśli nie wszystkie) promują wartości alt-right/faszystowskie/antysemickie może nie pasować
  • Odpowiedz
@barystoteles:

kilkanaście komentarzy pod wpisem OP, żaden nie dotyczy komiksu tylko poglądów autora. Nie dostrzegasz w tym pewnego absurdu?


A ty nie dostrzegasz absurdu w obronie twórczości neonazisty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A więc posłużyłeś się do krytyki stonetossa gościem otwarcie promującym treści anarcho-komunistyczne, w sposób, który nie pozostawia wątpliwości, że ma na celu przekonanie innych do skrajnie lewicowego światopoglądu.


@Humbaq: Różnica między stonetossem a thoughtsilme jest taka, że ten drugi nie kryje się kim jest, nie manipuluję odbiorcą i nie przepycha treści podprogowych.
  • Odpowiedz
A ty nie dostrzegasz absurdu w obronie twórczości neonazisty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zoodiak: dostrzegam, ale to nie ma nic wspólnego z komiksem z OP chyba, że twierdzisz że ten komiks również jest nazistowski
  • Odpowiedz
@Antyradek: Dzieło nie jest odizolowane od poglądów twórcy. Autor jest neonazistą i bronisz neonazistowskich komiksów (wątki wyżej są przedstawione). Tak wynika z logiki i rozsądku.
  • Odpowiedz
@Zoodiak

A jednak nie zmienia to faktu, że dalej są to nazistowskie pamflety i nie powinny być dostępne w przestrzeni publicznej, a ludzie słusznie się burzą będąc przez nie atakowani za swoją etniczność.


No widzisz, na szczęście nie Tobie decydować, co ma być dostępne, a co nie w przestrzeni publicznej. Tym się różnimy, że dla mnie taki thoughtslime (i spora część należąca do 'woke culture') może sobie upubliczniać wysrywy będące pokłosiem systemu
  • Odpowiedz
No widzisz, na szczęście nie Tobie decydować, co ma być dostępne, a co nie w przestrzeni publicznej.


@Humbaq: Ale również ja mogę się wypowiadać, co powinno w niej być. To należy wywalić - jak całą resztę neonazistowskiego szajsu.

To że Ty uznajesz, że coś jest szkodliwe, nie znaczy, że rzeczywiście jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na szczęście II WŚ wykazała wystarczająco dużo, gdzie jest miejsce nazistów (
  • Odpowiedz
to jaki cel ma mówienie o cechach autora skoro jeden z jego komiksów nie nosi tych cech? Czy każdy film Polańskiego powinien być reklamowany jako "film w reżyserii nieuchwytnego dla amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości pedofila"?


@barystoteles: Jakby Polański robił co drugi film o pedofilii, gdzie co chwila przemycane są wątki, że pedofilia jest ok, to też byś miał takie zdanie?

Bo to jest znacząca różnica. Jakby Stonetoss był nazistą a robił sobie
rzep - > to jaki cel ma mówienie o cechach autora skoro jeden z jego komiksów nie nos...

źródło: comment_1619080476sxTXpHEjRzKYNKOyZhVwPu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No tak. Bo ocenianie tworu na podstawie poglądów twórcy jest wygodne tylko jeśli pasuje w narrację.


@Antyradek: nie wiem dlaczego ciągle pomijasz to, że poglądy autora komiksu są obecne w całej jego twórczości? Nie wszystkie komiksy zawierają wszystkie jego #!$%@? poglądy ale każdy zawiera jakiś

Czy utwory mają "prawo" do autonomicznego statusu czy jednak musimy im koniecznie dorabiać gębę odpowiadającą gębie ich autora? ¯_(ツ)_/¯


@barystoteles: komiks z wpisu szymka tworzy
  • Odpowiedz
@skitarii: Nie wiem, rozmawiamy o neonazistach i neonazistowskich komiksach, dlatego należy trzymać się tematu. Czy naprawdę popieracie neonazizm? W Polsce? W kraju, który tak wycierpiał z rąk nazistów?

A może się z nimi zgadzacie i jednak narracja co do Polski jest prawidłowa? To pytania, ale wypadałoby, aby piewcy tego neonazisty się do nich odnieśli.
  • Odpowiedz
@Zoodiak:

Ale również ja mogę się wypowiadać, co powinno w niej być. To należy wywalić - jak całą resztę neonazistowskiego szajsu.

Oczywiście rozumiem, że Twoj instynkt do wprowadzania cenzury jest silny, na szczęście historia sporej części krajów bloku sowieckiego, również pokazał, co ludzie myślą o blokowaniu dostępu do treści.
  • Odpowiedz
komiks z wpisu szymka tworzy fałszywą narrację mającą sugerować, że teraz czarni chcą wprowadzić systemowy rasizm przeciwko białym dokładnie taki samy z jakim walczyli w latach 50. Nawet jak znajdziesz przykłady jakichś inb SJW które można podpiąć pod "segregację rasową" to pisanie, że teraz ludzie o to walczą jak o desegrację dawniej jest perfidnym kłamstwem mającym tylko antagonizać ludzi. dostatecznie autonomiczne dla ciebie?


@6c6f67696e: niedostatecznie, ale nie jestem moderatorem twoich myśli,
  • Odpowiedz
Oczywiście rozumiem, że Twoj instynkt do wprowadzania cenzury jest silny, na szczęście historia sporej części krajów bloku sowieckiego, również pokazał, co ludzie myślą o blokowaniu dostępu do treści.


@Humbaq: Dlaczego właśnie próbujesz ocenzurować moje zdanie na temat tego, że miejsce neonazistowskiego szajsu jest w koszu historii? Tym jest przecież zarzucanie mi "cenzury" - próbą zatkania mi ust. Co to za bolszewicko-nazistowskie poglądy?
  • Odpowiedz
Nie wiem, rozmawiamy o neonazistach i neonazistowskich komiksach, dlatego należy trzymać się tematu. Czy naprawdę popieracie neonazizm? W Polsce? W kraju, który tak wycierpiał z rąk nazistów?


@Zoodiak: mamy trzymać się tematu, żeby nie było widać twojej żałosnej hipokryzji?

Krytyka źródła zamiast twierdzenia to pozamerytoryczny sposób argumentowania, tak samo świadczący o głupocie krytykującego jak ataki ad personam i argumenty ad hominem.

A może się z nimi zgadzacie i jednak narracja co
  • Odpowiedz
O i argument ad hominem i ad personam w jednym XD


@skitarii: Ja tylko zadałem pytanie, a ty odwracasz kota ogonem. Odpowiesz na nie, czy uciekniesz?

mamy trzymać się tematu, żeby nie było widać twojej żałosnej hipokryzji?


Hipokryzji? Rozmawiamy o neonazistach. Odpowiedz na pytanie.

Widać właśnie jacy jesteście - uciekacie i mącicie, udajecie, ze to nie wy. Polacy dobrze znają te metody.
  • Odpowiedz
@Zoodiak: Kolejna sprawa, powinieneś uważniej przeczytać, co do Ciebie piszę. Napisałem to na tyle wyraźnie, że po prostu posłużę się autocytatem

dla mnie taki thoughtslime (i spora część należąca do 'woke culture') może sobie upubliczniać wysrywy będące pokłosiem systemu jeszcze bardziej zbrodniczego, niż nazizm.


To Ty postulujesz że komiksy bazujące wprost na dark humorze

nie powinny być dostępne w przestrzeni publicznej,


Nic Ci nie narzucam, bo sam wprost wyraziłeś wolę ocenzurowania
  • Odpowiedz