Wpis z mikrobloga

Ale wy macie nasrane w głowie. Kobieta nie różni się niczym od mężczyzny, nie jest jakimś odrębnym gatunkiem, o co wam chodzi? Jeśli nie macie laski to skupcie się na sobie, rany. Jak nie miałam faceta to nie biadoliłam jak wy... W ogóle się tym nie przejęłam.
Kobieta nie różni się niczym od mężczyzny


@Olsea: Poza tym, że jest wyposażona w 1000x bardziej wartościowy materiał genetyczny, co determinuje, że ma znacznie łatwiej w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Wiem, że są też minusy bycia kobietą, takie jak brak możliwości sikania na stojąco, okres czy ciąża)
@Mirdon1: cały czas myślę że te wymagania co do wzrostu to jakieś żart wykopków . Serio mam 170 cm i jakoś nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem laski nas zdradze wam sekret niektóre były nawet ciut wyższe i też nie miały problemu z moim wzrostem . Pewnie nie podbijam do laski która ma 180 cm bo to bez sensu . Ale mając 170 powinienem według wykopu nie mieć dziewczyny nie ruchać
cały czas myślę że te wymagania co do wzrostu to jakieś żart wykopków


@Lenin264: Może nie żart, ale zwalanie winy na czynniki zewnętrzne. Po co pracować nad sobą i być fajnym człowiekiem, tak jest łatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama leciałam raz na gościa 170 cm, moi znajomi o tym wzroście mają żony. Wszystko wskazuje na to, że przegrywy nie mają racji, ale jak im to powiesz,