Wpis z mikrobloga

@Mr_kolek: jeśli go powiększę jeszcze bardziej, nie będzie pasował do miasta całego (będzie po prostu za wielki). Trochę się w nim rozluźni, bo będzie jeszcze jedno piętro i tam się kilka ludzików pewnie przeniosę
  • Odpowiedz
wszystko fajne, ale na pianinie to czarny powinien grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Emill: widze przynajmniej 2 problemy :)
1. nie udało mi się trafić na takie zdjęcie, żeby faktycznie afroamerykanin grał - dlatego wsadziłem taką figurkę
2. nie mam figurek z ciemną karnacją xD

a no to trzeba paru klientów wyrzucić albo chociaż zdjąć in kapelusz


@Mr_kolek: w następnym kroku ;) Iteracyjnie podchodźmy do tego.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że niektóre z użytych klocków nie są Lego tylko zamienniki?


@Antyradek: wszystkie są oryginalne. Pokaż o który chodzi, to strzelę dokładniejszą fotkę wskazanego fragmentu :)
Przy słabym świetle, nie zawsze telefon złapie odpowiednią ostrość, żeby było widać logo LEGO na studach.
  • Odpowiedz
Te niebieskie ściany wydają się krzywe


@Antyradek: w którym miejscu? Może nie docisnąłem gdzieś klocka do końca - często mi się to zdaża.

Co to za typ spod ciemnej gwiazdy siedzi w rogu?


@bezzebnyrekin: to jest chyba jakiś custom zbudowany z luźnych klocków

Na czym oni siedzą przy stołach?


@bezzebnyrekin: czarny plate 2x2. Brakło mi brązowych ;)

Ja bym jeszcze dorzucił do środka [poszukiwacza złota]

w sumie spoko pomysł.
damw - > Te niebieskie ściany wydają się krzywe

@Antyradek: w którym miejscu? Może...

źródło: comment_1619091904etnuA4f1zFKjPn4w5MJuHK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bezzebnyrekin: jeśli byś szukał części to:
https://www.bricklink.com/v2/search.page?q=970c00pb0140
https://www.bricklink.com/v2/search.page?q=973pb1550c01
https://rebrickable.com/parts/3626bpr0305/minifig-head-driver-moustache-pointed-black-hair-and-sideburns-open-mouth-print-blocked-open-stud/

Teraz tak patrzę i nie leżą mi te kapelusze na ścianach, może zamiast ich jakieś obrazy albo czaszki zwierząt


@bezzebnyrekin: nie dorobiłem się jeszcze sensownych obrazów, a czaszka bawoła będzie wisieć nad wejściem od zewnątrz
  • Odpowiedz
@damw widzę tam sombrerro oraz dwa kapelusze wiszące na ścianach, natomiast nie widzę żadnej postaci bez nakrycia głowy. Czy to oznacza, że właściciele kapeluszy zabawiają się na piętrze z kelnerkami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie świetna robota, gratuluję. Jedyne co bym zmienił to głowę pianisty. Ta defaultowa twarz IMO trochę nie pasuje, dałbym kogoś ciemnoskórego albo twarz z wąsem lub chociaż fajką.
  • Odpowiedz
Czy to oznacza, że właściciele kapeluszy zabawiają się na piętrze z kelnerkami? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@piesnababy: no 2-3 pokoje tam przewidziałem (zobaczymy na ile miejsca starczy)

Ogólnie świetna robota, gratuluję

dzięki

Ta defaultowa twarz IMO trochę nie pasuje, dałbym kogoś ciemnoskórego albo twarz z wąsem lub chociaż fajką.

nie mam ciemnoskórych ryjków :(
Ale wąsa/fajkę może znajdę
  • Odpowiedz
@damw aha i propsy za tego złodupca ubranego na czarno, który siedzi samotnie w rogu, mega dodaje klimatu epoki. Wyczuwam inspiracje Westworldem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz