Wpis z mikrobloga

@Nasty_007 ja wiem, że wy z tagu przegryw ale pewnie część z was była kiedyś w sklepie odzieżowym, są tam zazwyczaj dział męski, ,damski i dziecięcy, noszę ciuszki jak z działu damskiego, jeśli nigdy nie wychodziliscie z piwnicy to wejdźcie na pierwszy lepszy sklep jnternetowy jakiejś popularnej sieciowkii typu h&m i kliknijcie napisik "dla niej", nie doceniłam waszego #!$%@?, wy tak bardzo nie macie kontaktu z kobietami, że nawet nie wiecie w
@niesmialajulcia: dla mnie damskie ciuszki u faceta znaczą to co wypisałem, czyli facet ubrany jak pedał. a co do garderoby to myślę ze moja jest zdecydowanie bogatsza od niejednej julki która reszte oszczędności wydała na bluze nike ;]. i nie musisz #!$%@?ć od razu facetom traktując ich jak głupków. chyba po to jest sekcja komentarzy aby podyskutować a nie nazywać ludzi piwniczakami i przegrywami.
@niesmialajulcia: Nie zpinkpillujesz przegrywów, bo mają "dumę". Choć to jedyne rozwiązanie zgodne z ich wersją blackpilla, to i tak tego nie zrobią. Goście mają po metr sześćdziesiąt w kapeluszu, chude nadgarstki i gładką buzię, a i tak na to nie pójdą.
@niesmialajulcia: no niestety ale musze potwierdzić to o czym pisze julcia, sam przegrywam żyćko i z nudów przepuściłem se ryjca przez faceapp i zrobiłem konto na tinder, jako babeczka wyglądałem szczerze mówiąc dosyć #!$%@?, nie dość, że ogólnie jako facet jest nie bardzo to jednak jakies tam męskie rysy twarzy są i widać było, że coś jest nie halo na drugi rzut oka ale również jak julcia zebrałem dosłownie w ciągu