Wpis z mikrobloga

@materazzi: ta mapa byla mega kosmiczna, i to BFG w tej grawitacyjnej prasie xD q3dm17 tez bylo zajebiste - tam chyba lubilem grac najbardziej no i oczywiccie q3dm6 camping grounds mistrzostwo swiata. jak bylem gnojkiem i pierwszy raz chyba gralem w ta gre jak mnie ojciec zabrał do kafejki internetowej w Krakowie u znajomego ze studiow w 2003 roku. Mialem wtedy 6 lat i pamietam jak kazdy tam smial ze mnie
  • Odpowiedz
@lenythenub: ja pamietam ze najpierw byla jakas demówka w ac-action czy innym clicku i naparzalem tylko w demo bardzo dluuugo. A potem sie pojawilo na ośce i wszyscy mieliśmy na płytach full wersje xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Avil

Jeśli chodzi o multi to bardzo lubiłem freeze tag, strafejumpy i był taki serwer on nazywał się chyba RONS BFG, i tam była ostra nadupcanka na same bfg:D

Pamiętam że były też jakieś polskie serwery i dosyc ciekawe mapy typu reqkitchen itd
A tak w ogole to w q3a miałem chyba swoją pierwszą internetową dziewczynę xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lenythenub: plot twist: teraz macie dwójkę dzieci i fragujecie razem z nimi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

O polskiej scenie Quake'a niestety nic nie wiem, nie mój kraj. Ogólnie jak zaczynałam grać to większość odpłynęła już do innowacyjnego wtedy CSa 1.6 i Source a sama społeczność Quake przechodziła stagnację
  • Odpowiedz
@Avil: xD nie no, kontakt się urwał jakieś 14 lat temu. xD

z tymi grami też miałem styczność i stanowią one jakiś epizod w fabule mojego życia :DD

dobrej nocki życzę i pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lenythenub: 14 lat temu to 2007, biorąc pod uwagę że Quake już umierał od 2003 to całkiem dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dobranocki ()
  • Odpowiedz