Wpis z mikrobloga

@depcioo: Wieloryba nie spotkałem, ale laski, które były thicc i starały się to ukryć na zdjęciach - tak. Trochę marnowanie czyjegoś i swojego czasu - ja nie lubię tego typu urody, a amatorów takich lasek nie brakuje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@depcioo: siedziałem w barze z kumplem i miała przyjść jeszcze loszka z tindera do nas później. Nie dość że +50kg w porównaniu do zdjęć to jeszcze okazało się że kumplowi z ktorym byłem opendzlowała kolbe kiedyś na imprezie xDDDD
  • Odpowiedz
( ͡º ͜ʖ͡º) ale i tak jesteśmy razem sam jestem spaslak ale śmiechu nie było liczy się dopasowanie charakteru każdemu tego życzę dajcie luzu puszyste dziewczyny dobrze gotują :) powodzenia w szukaniu fajnej dziewczyny
  • Odpowiedz
@depcioo: umówiłem się z Moniką w parku, miała czekać na mostku i czekała a ja z daleka obczaiłem i uciekłem xD potem było mi trochę przykro bo widziałem że ze 40 minut tam czekała. Monika wiem że było to jakieś 18 lat temu ale mam nadzieję że już nie jesz tyle
  • Odpowiedz
@depcioo: Pamiętam taką z tindera, był to okres dla mnie gdzie odstawiłem alkohol na pewien czas ale jak ją zobaczyłem to musiałem zamiast kawy wziąć Sobie browara, aby to spotkanie jako tako mineło, najgorsze było to że jakiś diabeł mnie podkusił, aby drugi raz się z nią spotkać - nigdy #!$%@? więcej w żyicu :D
  • Odpowiedz
Bitch please. Na profilu 170/55kg. Przyszła 185 i ponad 100kg żywej wagi. Te cipy potrafią oszukiwać na zdjęciach bo były jej, tylko odpowiednie kąty itd. Jednak przyszła wielka kobyła. Odsiedziałem 2h na drinku, bo ona do mnie dołączała w restauracji, a później się wykręciłem. To był błąd, bo wydzwaniała jeszcze z 3 tygodnie. 177cm here (mini człowieczek). Wtedy z 70kg.
  • Odpowiedz