Wpis z mikrobloga

@SiewcaZaglady: to jest nic. To jest śmieć, bywa, że dodawany jako gratis do większych zakupów w hurtowniach elektrycznych (no chyba, że ktoś naiwnie kupi), teoretycznie będący nowoczesną wersją próbnika z neonówką, ale o wiele mniej od niej czytelny i o wiele słabszy mechanicznie, rozpada się piorunem i nadaje w zasadzie jedynie do wypierdzielenia do kubła.
  • Odpowiedz
wymagasz od tego urządzenia aby dokręcać śruby z siłą 20Nm czy ki grzyb, że tak ci się to rozpada i jest niby gówniane? XD


@PanKracy582: to nie jest "niby" gówniane, to jest po prostu gówniane. A ja nie wymagam od tego bycia zajebistym śrubokrętem nie do zdarcia, wystarczyłoby, żeby się nie rozpadało przy głupim zaciskaniu przewodu w kostce, a to niestety nie nadaje się nawet do tego.
  • Odpowiedz
witamy pana kowala,


@PanKracy582: ciebie jest więcej, czy z monarchą rozmawiam?

Nie wiem, czy lewą nogą dziś wstałeś, czy coś innego się wydarzyło, że potrzebujesz się na kimś wyżyć, ale sorry, ja się na to nie piszę, idź gdzieś na spotkanie sebów się ponapier...ać, jak bardzo musisz.
Ten wynalazek jest gówniany, że aż strach i nie jest to tylko moja opinia, szczerze mówiąc jesteś pierwszą znaną mi osobą, która usiłuje go
  • Odpowiedz
o baben, jeszcze brakuje wjazdu mi na rodzinę bo tak poleciałeś ze swoimi urojeniami xD


@PanKracy582: ale... zauważyłeś, że to ty na mnie wsiadłeś, nie ja na ciebie?
Odpowiednich narzędzi mi nie brakuje, serio, ale wchodząc na drabinę lubię wchodzić z jednym wkrętakiem, nie z trzema.
  • Odpowiedz
@kozi966: jak trzeba, to sięgam po wykrywacz, kamery się niestety jeszcze nie dorobiłem (drogie, dziadostwo), ale na szybko coś sprawdzić - fazer jest niezastąpiony.
  • Odpowiedz