Wpis z mikrobloga

@testaccount9432: a tak realnie rzecz biorąc to ile dziennie profitu na czysto mogli mniej więcej wyciągnąć, gdy kupili najnowsze rtxy? Minerem nie planuje być, ale tak sobie rozkminiam z ciekawości czy im się ten biznes w ogóle zwrócił. Szczególnie, że btc opada. Razem z moją szczęka, gdy mój portfel w dwa dni spadł o 1k PLN xD
@sxldsxxl: Tego nie da się prosto wyliczyć bo wszystko zależy od modelu jaki przyjmiesz. Czy urobek sprzedajesz np co tydzień czy trzymasz i czekasz na jakąś górkę, więc każdy zarobi inaczej. Uznajmy, że czekałeś i sprzedałeś równo po 2000$. Jak ktoś wszedł wcześnie to jest bardzo mocno na plus.

Powiedzmy, że na grudniowa premierę 3060Ti zrobiłeś koparkę (ja sam miałem zamówione 5 kart bo była kiepska dostępność, ale nie kopałem tylko
@testaccount9432: To ostatecznie większość z nich będzie wychodziła na zero lub delikatnie stracą. Chyba, że będą kopać ponad rok i sprzedadzą na jakiejś nadchodzącej górce, która aktualnie nie wiadomo kiedy się pojawi. Mierny pomysł na biznes sumarycznie rzecz biorąc.