Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, jak to możliwe, że taki gniot jak Cyberpunk 2077 jest nierzadko uważany za lepszą grę od GTA V?

Przecież ta gra nie tylko nierzadko wygląda gorzej wizualnie od ośmioletniej gry, ale też odstaje w każdym aspekcie rozgrywki. Fizyka i animacje postaci to drewno najwyższych lotów, o sztucznej inteligencji i masie błędów się nawet nie wypowiadam.

Na deser porównanie grafiki z paździerzowej konsoli, i bardzo wydajnego peceta. Jak można było to tak #!$%@?ć? No #!$%@? jak? Jak ktoś nie wierzy, to wrzucę na imgura więcej obrazków.
#gry #cdprojektred
kiera1 - Tak się zastanawiam, jak to możliwe, że taki gniot jak Cyberpunk 2077 jest n...

źródło: comment_1619355742QcUMPf1Z6zsEagysPLxMUd.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@MostlyRenegade: Ja sporo ograłem w GTA i GTA Online - jak na premierę PC miało fajną grafikę ale bez większych wodotrysków jakie oferowało DX11. No ale to już trochę lat minęło i szybko się zestarzała, jak patrzę na stare filmiki swoje ( z ULTRA PC ustawienia ) to czuć ten upływ czasu
  • Odpowiedz
@kiera1: o cyberpunku w kontekście niedorobienia można powiedzieć dużo złego - odpowiadając na Twoje pytanie z końca wpisu: wystarczy przekozaczyć w założeniach (jako zarząd) i nie rozumieć że produkcja gry takich rozmiarów, przy tylu nowych dla firmy zagadnieniach, będzie generować grube opóźnienia. To jedno. Ale akurat grafa jest całkiem przyjemna dla oka, nie jest tak źle jak załączonym przez Ciebie obrazku. Mi wrzuciło jakieś średnio-wysokie ustawienia na kompie sprzed 4 lat,
evolved - @kiera1: o cyberpunku w kontekście niedorobienia można powiedzieć dużo złeg...

źródło: comment_1619361823XYR4hhaZbz01aSpM9S0R39.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz