Wpis z mikrobloga

@Lesrley: no #!$%@? xD

f2 > sprawdzasz czy masz powyżej bodjaże 50% naval supremacy na prowincjach morskich przez ktore beda przepływać dywizje > jak masz to powinny popłynąć/jak nie masz to wystawiasz flotę i samoloty i czekasz aż będziesz mieć
@Lesrley: jak dobrze pamiętam

potrzebujesz air superiority na chyba 75% i wystawionego bombowca strategicznego na lotnisku w pobliżu prowincji którą chcesz zbomardować

Jak masz spełnione warunki to klikasz na prowincję i lewym dolnym będziesz miał opcję żeby ja #!$%@?ć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kanbodja: Zasięg jest mały, wolałbym takie UK czy USA #!$%@?ć bombami niż bawić się w desanty no ale to chyba nie działa tak jak powinno :P


Muszę jakoś sojuszników zmotywować to pomocy bo mi nie chcą pomagać :X

@Lesrley: to niestety tak nie działa. Jest zrobione dość na sztywno, że przy odtwarzaniu historii Japonia może tak skapitulować przed USA, ale np gdy gra się ułoży nie historyczne i chcesz zmieścić
w 3 było coś zajebistego co nazywało się "jedność narodowa" i gdy spadła do 0 to przegrywała, a spadała od bomb atomowych, konwencjonalnych bombardowań strategicznych czy nawet ataków na konwoje.


@Piastan: w 4 też była na początku, ale potem ja usunęli, zamiast tego jest war support. Też powinno spadać w omówionych sytuacjach, ale nie brak filmików na yt jak ktoś zrzuca atomówki dosłownie na cały kraj, a AI dalej walczy. Bez