Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś nikotynę z hiliq i mógłby mi pomóc z odprawą celną? Potrzebuję kartę charakterystyki MSDS oraz numer seryjny CAS, oraz jakieś potwierdzenie płatności lub zamówienia tyle że na fakturze którą ma fedex jest kwota 22$ a zamówienie było na 55$ #hiliq #epapierosy
  • 30
  • Odpowiedz
@karol-skwierawski: Podobnie miałem tyle, że ja napisałem do hiliq w dniu zamówienia żeby dostarczyli dokumenty bo wiedziałem jak to będzie wyglądać. Odpisali chyba 5 dni po prośbie tłumacząc się pobytem w szpitalu. MSDS i COA mogę podesłać a potwierdzenia zapłaty no to niestety nie pomogę
  • Odpowiedz
@folthor: podrzuć e-mail to podeślę ci charakterystykę MSDS. Mnie też nie przysłali ale poradziłem sobie. Pisałem do alice@hiliq.com. nic to nie dało. Na Whatsapp napisałem do niej i od razu przyszły dokumenty. Jakby coś masz numer +86 189 1646 8056. Ogólnie ta sama śpiewka śpiewka co u superMaćka, czyli pobyt w szpitalu
  • Odpowiedz
@superMaciek: U mnie to samo, i też pobyt w szpitalu xd dobra wszystko mam a mógłby mi ktoś podpowiedzieć co w tym punkcie wybrać?

"Określenie rodzaju odprawy celnej (dopuszczenie do obrotu, cesja przesyłki, tranzyt, odprawa czasowa, uszlachetnianie bierne, uszlachetnianie czynne)."
  • Odpowiedz
Mi niestety Alice też nie odpowiada na maile ani na wiadomości na Whatsapp, service tłumaczy to pobytem w szpitalu, tylko niestety zaraz zawrócą mi paczkę, co robić???
  • Odpowiedz
@karol-skwierawski: u mnie też 20. Najlepsze jest to że wszystkie dokumenty były przesłane na urząd celny. Charakterystyka w języku angielskim opieczętowana chińską pieczęcią. Po cholerę piszą o przesłanie jeszcze raz tych samych dokumentów?
  • Odpowiedz